Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky „Sleva na zařízení pro podnikatele a firmy až 6.000 Kč“

Na úvod, abychom si rozuměli, jen pár základních pojmů: 

Minimální měsíční plnění je smluvní závazek mezi zákazníkem a Vodafonem, ve kterém se zákazník zavazuje plnit každý měsíc po dobu 2 let (24 Vyúčtování) určitou částku. 

Volací Jistina je vratná finanční záloha, kterou nám nový zákazník zaplatí při nákupu zařízení se slevou. Peníze zákazníkovi vrátíme hned po prvních 3 řádně zaplacených Vyúčtováních. 

Nový zákazník – paušální zákazník, který je s námi méně než 12 měsíců. 

Věrný zákazník – paušální zákazník, který je s námi minimálně 12 měsíců a jeho celková útrata je za poslední 3 měsíce alespoň 150 Kč měsíčně. 

PRO KOHO JSME NABÍDKU PŘIPRAVILI 

Nabídku „Sleva na zařízení až 6.000 Kč“ (dále jen „Nabídka“) jsme připravili jak pro nové, tak pro stávající zákazníky Vodafonu, kteří splňují podmínky uvedené níže. 

Nabídka není určena pro zákazníky s rámcovou smlouvou a zákazníky Vodafone OneNet. Ti si ale určitě vyberou z jiných na míru šitých nabídek. 

NA CO MŮŽETE SLEVU AŽ 6 000 KČ UPLATNIT 

Slevu až 6.000 Kč můžete využít na chytré telefony, tablety, notebooky, televizor, herní konzole nebo chytré hodinky se SIM/eSIM a pořídit si je můžete v našich prodejnách, na zákaznické lince nebo na eShopu. 

JAK NABÍDKA FUNGUJE A JAK JI ZÍSKAT 

Slevu máme připravenou jak pro nové zákazníky, tak i pro ty, kteří už s námi mají společný signál pár let. A pokud nevíte, kam se zařadit, naši prodejci vám rádi poradí. Slevu na zařízení dostáváte jednou za 24 měsíců tzn. jednou za dobu trvání smlouvy. 

Jste náš NOVÝ zákazník nebo VĚRNÝ ZÁKAZNÍK? Děkujeme. 

Slevu na vybraná zařízení vám s radostí nadělíme hned při uzavření smlouvy na 24 měsíců. 

Výše slevy při pořízení tarifu bez pevného internetu 

Sleva 3.000 Kč je vaše, pokud si pořídíte jeden z následujících tarifů - Red Basic s aplikací CyberWall pro ochranu dat, Neomezený Business Basic nebo Neomezený Business Super se závazkem Minimálního měsíčního plnění ve výši od 590 Kč. 

Sleva 5.000 Kč je vaše, pokud si pořídíte jeden z následujících tarifů – Neomezený Business Premium 5G nebo Red Maxi se závazkem Minimálního měsíčního plnění ve výši od 1.190 Kč. 

Výše slevy při pořízení tarifu k pevnému internetu: 

Sleva 3.000 Kč je vaše, pokud si pořídíte jeden z následujících tarifů - Red Basic a Red Standard s aplikací CyberWall pro ochranu dat, nebo Neomezený Business Basic společně s pevným internet na doma se závazkem Minimálního měsíčního plnění ve výši od 490 Kč. 

Sleva 5.000 Kč je vaše, pokud si pořídíte jeden z následujících tarifů  Neomezený Business Super nebo Neomezený Business Premium 5G společně s pevným internetem se závazkem Minimálního měsíčního plnění ve výši od 790 Kč. 

Výše slevy při pořízení tarifu k pevnému internetu a Vodafone TV 

Sleva 4.000 Kč je vaše, pokud si pořídíte jeden z následujících tarifů - Red Basic či Red Standard s aplikací CyberWall pro ochranu dat, nebo Neomezený Business Basic společně s pevným internetem a s Vodafone TV se závazkem Minimálního měsíčního plnění ve výši od 490 Kč.  

Sleva 6.000 Kč je vaše, pokud si pořídíte jeden z následujících tarifů  Neomezený Business Super nebo Neomezený Business Premium 5G společně s pevným internetem a s Vodafone TV se závazkem Minimálního měsíčního plnění ve výši od 790 Kč. 

Pokud se ozvete v době trvání Nabídky a budete k nám chtít přenést číslo od konkurence, tak garantujeme, že slevu dostanete i v případě, že se samotný přenos uskuteční až po skončení této Nabídky. Zařízení se slevou vám dáme hned po aktivaci čísla. 

Zařízení si můžete pořídit za hotové nebo na splátky. Pokud jste Nový zákazník, bude třeba složit tzv. jistinu. Pokud čerpáte slevu 2.000 Kč, 3.000 Kč nebo 4.000 Kč, jistina bude 1.000 Kč. U slevy 5.000 Kč je volací jistina 2.000 Kč. Zatímco u slevy 6000 Kč je volací jistina 3000 Kč. 

Nebojte, bezpečnostní Volací jistinu vám vrátíme hned, jak uhradíte včas a řádně 3 (a více) vystavená Vyúčtování. 

Jako věrný zákazník, díky tomu, že už se nějaký ten pátek známe, nemusíte skládat žádnou Volací jistinu

KDE SI NABÍDKU POŘÍDÍTE? 

Ke slevě vedou hned tři cesty. Zastavte se v naší prodejně, pokud to chcete probrat osobně, případně zavolejte na Vodafone zákaznickou linku nebo to jednoduše vyřešíte online v našem eShopu. 

KDYŽ SI ZRUŠÍTE SMLOUVU PŘEDČASNĚ 

Mrzí nás to, ale rozumíme, že je někdy potřeba ukončit závazek Minimálního měsíčního plnění. Jen mějte na paměti, že v takovém případě budete muset doplatit zlevněné zařízení do výše plné standardní ceny před slevou. 

SPOLEČNÁ USTANOVENÍ 

1.   V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, podmínky služeb, podmínky výše uvedených tarifů a služeb, platný ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách vodafone.cz. 
2.   Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001. 
3.   Vyhrazujeme si právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto podmínky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější. 
 

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 15. 11. 2021.