Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky „Gigabit – výhodně napořád“ nefiremní

1. Kdo může nabídku využít

Nabídku mohou využít všichni noví i stávající zákazníci, kteří si nově pořídí službu Pevný internet 50 Mb/s, Pevný internet 100 Mb/s, Pevný internet 250 Mb/s, Pevný internet 500 Mb/s, Pevný internet 1 Gb/s, Pevný internet Kabel 50 Mb/s, Pevný internet Kabel 150 Mb/s, Pevný internet Kabel 300 Mb/s, Pevný internet Kabel 500 Mb/s, Pevný internet Kabel 1 Gb/s, a to od 15. 2. 2022 do 15. 4. 2022 zároveň za splnění následujících podmínek:

  • stávající zákazník může nabídku využít při změně Pevného internetu na vyšší rychlost, pokud se tím zároveň navýší jeho měsíční cena za Pevný internet (navýšení měsíční ceny za službu se počítá z ceny bez modemu a po uplatnění všech slev).
  • stávající zákazník může nabídku využít i při aktivaci nové, tzv. Kombinované nabídky (např. zvýhodněná nabídka v kombinaci mobilní tarif a Pevný internet), nebo při aktivaci nové služby do Kombinované nabídky, pokud se tím navýší její měsíční závazek.

Nabídka je určena pouze spotřebitelům. Nabídka není určena právnickým osobám, podnikajícím fyzickým osobám a nevztahuje se na zákazníky, kteří za posledních 6 měsíců využili Promo: Spojení plné výhod, Letos darujte i sebe.

2. Aktivace a deaktivace nabídky

K aktivaci nabídky vedou hned tři cesty. Zastavte se v naší prodejně, pokud to chcete probrat osobně, případně zavolejte na Vodafone zákaznickou linku, nebo to jednoduše vyřešíte online v našem eShopu.

Při aktivaci nabídky podle bodu 1. výše získají zákazníci zvýhodnění na měsíční

Vyúčtování v „Promo Gigabit – výhodně napořád“ na příslušnou službu v této výši:

A) 10% sleva na měsíční poplatek za služby:

Pevný internet 50 Mb/s, Pevný internet 100 Mb/s, Pevný internet 250 Mb/s, Pevný internet 500 Mb/s, Pevný internet Kabel 50 Mb/s, Pevný internet Kabel 150 Mb/s, Pevný internet Kabel 300 Mb/s, Pevný internet Kabel 500 Mb/s (bývalá síť exUPC).

B) 23% sleva na měsíční poplatek zaa služby:

Pevný internet 1 Gb/s, Pevný internet Kabel 1 Gb/s (bývalá síť exUPC).

V případě změny na jiný tarif (mimo dané aktuálně nabízené promo „Gigabit – výhodně napořád“) se sleva automaticky deaktivuje a zákazník hradí cenu dle aktuálního ceníku, která je v době změny v aktuální nabídce.

Zvýhodnění se nevztahuje na poplatky za pronájem modemu, které činí:

A) Poplatek 70 Kč za pronájem modemu u služeb:

Pevný internet Kabel 50 Mb/s, Pevný internet Kabel 150 Mb/s, Pevný internet Kabel 300 Mb/s, Pevný internet Kabel 500 Mb/s.

B) Poplatek 80 Kč za pronájem modemu u služeb:

Pevný internet 50 Mb/s, Pevný internet 100 Mb/s, Pevný internet 250 Mb/s, Pevný internet 500 Mb/s.

C) Poplatek 100 Kč za pronájem modemu je u služeb:

Pevný internet 1 Gb/s, Pevný internet Kabel 1 Gb/s.

3. Společná ustanovení

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb společnosti Vodafone, podmínky služby Vodafone Pevný internet, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách https://www.vodafone.cz/internet

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a. s. (a její síť, produkty a služby), se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

V případě podezření na zneužití nabídky si Vodafone vyhrazuje právo neaktivovat službu na telefonním čísle či deaktivovat slevy. Na danou slevu nevzniká právní nárok.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 15. 2. 2022.