Vodafone

Zajděte s Oskarem na pivo!

27. května 2003

Oskarovi zákazníci mají na svém WAPu další tři služby, které pro ně vytvořili nezávislí vývojáři v rámci programu OskarZóna. Českému národu bude asi nejbližší služba Poďte s námi na jedno, ale své uživatele si jistě najdou i Kuchtík a e-noviny. Poďte s námi na jedno je on-line přehled právě otevřených restaurací, barů, kaváren, vináren a vůbec podniků podobného ražení v celé ČR. Služba zabraňuje dehydrataci a účinně napomáhá rozvíjení národních tradic. Kuchtík je šikovná mobilní kuchařka, kterou máte stále po ruce.Oskarovi zákazníci mají na svém WAPu další tři služby, které pro ně vytvořili nezávislí vývojáři v rámci programu OskarZóna. Českému národu bude asi nejbližší služba Poďte s námi na jedno, ale své uživatele si jistě najdou i Kuchtík a e-noviny.

Poďte s námi na jedno je on-line přehled právě otevřených restaurací, barů, kaváren, vináren a vůbec podniků podobného ražení v celé ČR. Služba zabraňuje dehydrataci a účinně napomáhá rozvíjení národních tradic.

Kuchtík je šikovná mobilní kuchařka, kterou máte stále po ruce. Nabízí spoustu receptů, třídění podle kategorií, přehledné ovládání a jednoduché prohledávání.

E-noviny přinášejí do mobilu aktuální zprávy na míru. Informace jsou členěny podle předem připravených témat nebo je lze prohledávat vlastními dotazy. Databáze přitom obsahuje články z veškerého celostátního i regionálního tisku z aktuálního dne.

Všechny nové služby je možné si vyzkoušet na Oskarově WAPu, v sekci OskarZóna/Nové v OskarZóně. Za provoz i obsah služeb odpovídají jejich autoři a dodavatelé, kterým Oskar v rámci programu OskarZóna platí atraktivní podíly z tržeb.