Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone představuje Tarif pro dítě zdarma

10. září 2013

Vodafone navazuje na Red tarify a představuje nabídku zaměřenou na děti. Balíček s názvem „Tarif pro dítě zdarma“ může svému dítěti pořídit každý rodič, který používá tarif Red, Red se vším všudy, nebo Red Premium se smlouvou. Pokud tento produkt rodiče svým dětem pořídí do konce října, získá dítě zadarmo neomezené volání a SMS do sítě Vodafone a 20 MB dat. Vodafone navíc dlouhodobě podporuje bezpečnost dětí při používání mobilních telefonů.

„Chceme rodičům ukázat, že se nemusí bát pořídit svým dětem mobil ani v nižším věku. Důležité je, aby byli dobře informováni o tom, k čemu jejich potomek mobil používá. Mobil může také pomoci vést děti k zodpovědnosti. Proto jsme se rozhodli nabídnout tarif pro děti už od šesti let,“ říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky ve Vodafonu. 

„Jak již bylo řečeno, mobil rovná se zodpovědnost. A to zodpovědnost dítěte i rodiče. Dítě je zapotřebí ’vybavit’ nejen po technické stránce, ale i znalostmi pravidel fungování reálného světa a být mu vždy k dispozici v případě neobvyklé situace. Pouhá instalace bezpečnostního software či nějakého rodičovského zámku zdaleka nestačí,“ dodává Tomáš Přibyl, bezpečnostní specialista.   

Tarif pro dítě zdarma:
Neomezené volání do sítě Vodafone Neomezené SMS do sítě Vodafone
20 MB Internet 0 Kč Měsíčně

Tarif může svému dítěti pořídit každý rodič, který používá tarif Red, Red se vším všudy, nebo Red Premium se smlouvou (platí i pro tarif Neomezené volání do všech sítí za 691 Kč). Pořídit ho lze dětem od 6 do 12 let včetně. Každý rodič, který splňuje tyto podmínky, může pořídit tento nový tarif pro jedno dítě. Jedná se o promo nabídku a v této podobě si ji zákazníci mohou pořídit do konce října.

Na nabídku Tarif pro dítě zdarma poběží od 16. září kampaň v TV, tisku, na internetu a venkovních nosičích. Doprovodí ji také speciální stránka www.vodafone.cz/ditezdarma, na které rodiče najdou informace například o tom, jak zabezpečit dítěti mobilní telefon.

Vodafone dlouhodobě podporuje bezpečné používání mobilního telefonu. Rodiče mohou svým dětem aktivovat tzv. FlexiStrop, bezpečný limit na útraty. Kromě toho Vodafone podpořil také vznik několika užitečných aplikací, jako je například Vodafone Safety Net, bezplatná aplikace pro Android, která umožňuje bezpečné nastavení chytrého telefonu pro děti.

Tarif Red do sítě pro studenty: 

Vodafone také nově nabídne studentům tarif Red do sítě o 100 korun levněji, tedy za cenu 399 korun.

Tarif Red do sítě pro studenty: 
Neomezené volání do sítě Vodafone Neomezené SMS do sítě Vodafone
150 MB Internet 399 Kč Měsíčně

Nabídka je k dispozici pro děti a studenty od 6 do 26 let včetně. V případě, že je dítě mladší 18 let, bude tarif vedený na jeho zákonného zástupce. Tarif Red do sítě platí se smlouvou na 2 roky. Více informací o nabídce naleznou zájemci na www.vodafone.cz/student.

Obě nabídky si zákazníci mohou pořídit od 12. září