Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Tarif Vodafone Neomezený v plném nasazení už dva měsíce a úspěšně, ukazuje výzkum

20. srpna 2019

Podle výzkumu společnosti Kantar CZ pro Vodafone je s nedávno představeným tarifem Vodafone Neomezený spokojeno 94 procent zákazníků. Více než 90 procent zákazníků je spokojeno také s rychlostí mobilního internetového připojení. Na základě těchto pozitivních zpráv a po dvou měsících zkušeností s ostrým provozem dochází ke stanovení rychlosti mobilního internetu v tarifu Vodafone Neomezený na 10 Mbit/s.

Přesně po dvou měsících od spuštění nových tarifů, včetně tarifu Vodafone Neomezený, má společnost Vodafone k dispozici první obsáhlejší data o tom, jak zákazníci služby vnímají. Podle výzkumu společnosti Kantar CZ hodnotí zákazníci nabídku Vodafone Neomezený, která propojuje mobilní i pevné internetové připojení, velmi pozitivně.

Na otázku, jestli je nabídka tarifu Vodafone Neomezený srozumitelná, odpovědělo kladně 97 procent oslovených zákazníků. S nabídkou je velmi spokojeno 73 procent oslovených a spíše spokojeno dalších 21 procent. A pokud jde o hlavní důvody, proč si lidé tarif pořídili, jde především o neomezená data, volání, SMS a také o dobrou cenu.

S rychlostí mobilního připojení je spokojeno 91 procent zákazníků, uvádí Kantar CZ.

„Data ukazují, že nové tarify, včetně Neomezeného, zákazníky zaujaly a že i tolik diskutovaná rychlost připojení 5 megabitů za sekundu nebyla v praxi problémem. Přesto, abychom nikoho nenechali na pochybách, jsme se po prvních měsících ostrého provozu rozhodli rychlost oficiálně stanovit na 10 megabitů za sekundu,“ říká Enrique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky.

Výzkum společnosti Kantar CZ proběhl na prvních zákaznících, kteří si tarif Vodafone Neomezený v červenci aktivovali, a to proto, aby už zahrnoval reálnou uživatelskou zkušenost.