Vodafone

Služba Vodafone OneNet má prvních 100 velkých zákazníků

24. června 2008

Službu Vodafone OneNet používá více než 100 velkých firem. Vodafone tak díky této službě začíná upevňovat pozici na trhu korporátních zákazníků. „První stovka je důležitý odrazový můstek. Služba Vodafone OneNet letos významně přispěje k celkovému posilování pozice Vodafone na poli firemních zákazníků,“ říká Martin Bednár, vedoucí týmu lidí, kteří mají Vodafone OneNet na starosti. Všichni firemní zákazníci, včetně malých a středních firem, loni generovali více než třetinu celkových příjmů Vodafone.

Službu Vodafone OneNet používá více než 100 velkých firem. Vodafone tak díky této službě začíná upevňovat pozici na trhu korporátních zákazníků.

„První stovka je důležitý odrazový můstek. Služba Vodafone OneNet letos významně přispěje k celkovému posilování pozice Vodafone na poli firemních zákazníků,“ říká Martin Bednár, vedoucí týmu lidí, kteří mají Vodafone OneNet na starosti.

Všichni firemní zákazníci, včetně malých a středních firem, loni generovali více než třetinu celkových příjmů Vodafone.

Vodafone OneNet velkým firmám od konce roku 2007 poskytuje sjednocené komunikační služby – pevné linky, mobilní linky, pevné a mobilní datové připojení a internetové volání. Vodafone OneNet rozšiřuje nabídku Vodafonu, která nyní kompletně pokrývá potřeby jak menších a středně velkých firem, tak větších korporací.