Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

S OSKAREM MÁTE PÍSNĚ NA EVROPĚ 2 POD KONTROLOU

04. února 2003

S novou SMS službou Songster snadno zjistíte jméno skupiny nebo název písně, kterou právě hrají nebo hráli na Evropě 2 Od 4. února si mohou zákazníci Oskara snadno ověřit, jakou píseň aktuálně hraje Evropa 2. Ovládání je velice jednoduché a intuitivní. Stačí pouze zaslat esemesku ve tvaru SONG EV2 na číslo 39039 a obratem obdržíte SMS zprávu se jménem interpreta, písně, rádia a času. Například: MIG 21, Malotraktorem.

  • S novou SMS službou Songster snadno zjistíte jméno skupiny nebo název písně, kterou právě hrají nebo hráli na Evropě 2

Od 4. února si mohou zákazníci Oskara snadno ověřit, jakou píseň aktuálně hraje Evropa 2. Ovládání je velice jednoduché a intuitivní. Stačí pouze zaslat esemesku ve tvaru SONG EV2 na číslo 39039 a obratem obdržíte SMS zprávu se jménem interpreta, písně, rádia a času. Například: MIG 21, Malotraktorem. Radio Evropa 2 v 21:04.

Songster je také možno použít jako sázkovou hru. Dokáže totiž zjistit i píseň, která se již dnes v konkrétním čase hrála. Můžete se tak s kamarádem třeba vsadit, zda byla česká, nebo zahraniční. Přidejte pouze hodinu a minuty do SMS zprávy, bude tedy ve tvaru SONG EV2 0737, a odešlete na 39039.

Cena je jednotná pro všechny tarifní plány i pro Oskartu - 5,90 Kč (včetně DPH) za každou odesílanou SMS, příchozí SMS jsou zadarmo. Služba Songster je připravena ve spolupráci se společností VERO Partners. Více informací najdete na www.songster.cz.

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v ČR zahájil 1. března 2000 pod značkou Oskar. Do září 2002 si Oskara za svého mobilního operátora zvolilo více než 1.139.000 zákazníků, což jej řadí mezi nejrychleji se rozvíjející operátory startující ze třetí pozice v Evropě. V současnosti je Oskar jediným operátorem v České republice s trvale rostoucím podílem na trhu.

Český Mobil patří prostřednictvím ClearWave N.V. do skupiny spadající pod telekomunikační společnost Telesystem International Wireless (TIW).