Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Tisková zpráva

 

MOJE JEDNIČKA: IDEÁLNÍ VOLÁNÍ VE DVOJICI

01. dubna 2003

Může to znít jako apríl, ale je to pravda. Od prvního dubna nabídl Oskar všem přátelům, zamilovaným párům, sourozencům, rodičům a dětem službu Moje Jednička. Díky ní si všechny dvojice s Oskarovými Tarify nové generace budou moci navzájem volat za 1,58 Kč (včetně DPH). A to je cena, která nemá na trhu konkurenci. Jak služba funguje? Nejprve si musíte vybrat partnera, s nímž si chcete za sníženou cenu volat.Může to znít jako apríl, ale je to pravda. Od prvního dubna nabídl Oskar všem přátelům, zamilovaným párům, sourozencům, rodičům a dětem službu Moje Jednička. Díky ní si všechny dvojice s Oskarovými Tarify nové generace budou moci navzájem volat za 1,58 Kč (včetně DPH). A to je cena, která nemá na trhu konkurenci.

Jak služba funguje? Nejprve si musíte vybrat partnera, s nímž si chcete za sníženou cenu volat. Pak si vy i váš protějšek nastavíte číslo své jedničky prostřednictvím SMS Samoobsluhy. Od tohoto okamžiku budou všechny vaše hovory tomuto partnerovi a všechny jeho hovory vám účtovány sníženou sazbou 1,58 Kč za minutu. Zvýhodněná cena platí ihned, na tyto hovory nečerpáte volné minuty.

Za aktivaci služby Moje Jednička se platí jednorázový poplatek 210 Kč včetně DPH. Pochopitelně se účtuje jen jednomu z účastníků, a sice tomu, který si službu objedná jako první. A co je úplně nejlepší: až do konce května 2003 Oskar tento aktivační poplatek odpouští. Vyplatí se tedy službu si v příštích dvou měsících aktivovat, protože na tom můžete jen vydělat. Oba účastníci služby Moje Jednička musí mít jeden z Tarifů nové generace, tedy Řekni mi, Povídej, nebo Nezavěšuj. Výhod služby Moje Jednička mohou využít jak stávající, tak noví zákazníci.

Další výhodou služby Moje Jednička je speciální nabídka telefonů. Když si u Oskara zakoupíte dvě SIM karty s tarifem Řekni mi, můžete si pořídit telefon Nokia 2100 nebo Siemens C55 za bonusovou cenu 2 577 Kč (včetně DPH). Běžná cena těchto telefonů přitom činí 4 977 Kč, takže ušetříte téměř celou polovinu.