Vodafone

Líbím se ti.cz na portálu Vodafone live!

02. června 2008

Jedna z nejoblíbenějších komunitních služeb na českém internetu je od 2. června 2008 součástí portálu Vodafone live! Zákazníci Vodafone tak budou moci na libimseti.cz přistupovat i ze svých mobilních telefonů a být tak neustále v kontaktu se svými kamarády. Tuto službu si zákazníci Vodafone navíc mohou nyní vyzkoušet na jeden měsíc zdarma. Po zpřístupnění hlavních služeb portálu Seznam.

Jedna z nejoblíbenějších komunitních služeb na českém internetu je od 2. června 2008 součástí portálu Vodafone live! Zákazníci Vodafone tak budou moci na libimseti.cz přistupovat i ze svých mobilních telefonů a být tak neustále v kontaktu se svými kamarády. Tuto službu si zákazníci Vodafone navíc mohou nyní vyzkoušet na jeden měsíc zdarma.

Po zpřístupnění hlavních služeb portálu Seznam.cz je Libimseti.cz na mobilu dalším krokem, jak se Vodafone snaží smazat hranici mezi klasickým a mobilním internetem. Mobilní verze této mezi mladými lidmi oblíbené seznamky umožní uživatelům portálu Vodafone live! být neustále v kontaktu se svými kamarády, seznamovat se a hodnotit fotky jiných uživatelů.

Přístup na libimseti.cz je neomezený a podléhá standardnímu ceníku portálu Vodafone live! tj.

  • 7 Kč včetně DPH na jeden den,
  • 30 Kč včetně DPH na týden a
  • 60 Kč včetně DPH na měsíc.

Nyní mají zákazníci Vodafone navíc možnost vyzkoušet si přístup na libimseti.cz z portálu Vodafone live! na jeden měsíc na zdarma. Součástí sekce Seznamte se na portálu Vodafone live! jsou i další komunitní a seznamovací služby, jako je Seznamka.cz, Rande.cz, Lidé.cz a Dohazovač.cz. Tuto sekci naleznete v hlavním Menu portálu Vodafone live! v sekci Seznamte se!

Více informací naleznete na www.vodafone.cz/live