Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

K rodinnému tarifu Red+ přidává Vodafone internet na doma zdarma

29. února 2016

Rodinný tarif Red+ se čtyřmi neomezenými tarify za jednu cenu bude v březnu ještě výhodnější. Vodafone k němu přidá přenosnou Wi-Fi síť domů i na chalupu zdarma.

„Kvalita LTE sítě Vodafonu neustále roste a my se snažíme zajistit rychlé připojení našim zákazníkům i všem jejich zařízením. Čtyři neomezené tarify Red+ proto doplní také Wi-Fi síť, kterou si mohou zákazníci rychle zprovoznit doma, na chalupě nebo v kanceláři,“ říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu.

Čtyři neomezené tarify Red+ nabízí Vodafone ve verzi pro rodiny a malé podnikatele. Za jednu cenu získá zákazník čtyři neomezené tarify a už nikdy nemusí řešit dobíjení kreditu nebo nečekané výdaje za volání a SMS. Základní datový objem je u tarifu Red+ sdílený a správce účtu může snadno nastavit, kolik dat může každá SIM karta měsíčně vyčerpat.

 

Red+

Business Red+

Neomezené tarify

4

4

Sdílená data

2 GB

3 GB

Roaming

 

až 12 dnů roamingu

Připojení bez kabelu v ceně

4/2 Mbps

8/4 Mbps

Cena řešení

1 499 Kč

1 999 Kč

Přenosná Wi-Fi síť Připojení bez kabelu je jedním z nejoblíbenějších datových produktů Vodafonu. Za cenu tarifu Red+ tak zákazníci nově získají i možnost neomezeně surfovat na internetu doma nebo na chalupě a připojit nejenom chytré telefony, ale i počítače a další zařízení do bezdrátové sítě Wi-Fi. Zákazníci s rodinným tarifem Red+ tak každý měsíc ušetří dalších 399 korun, což  představuje celkovou úsporu 9 576 Kč za dva roky.

Špičkovou kvalitu LTE sítě Vodafonu potvrzuje řada nezávislých testů. Na stránkách Českého telekomunikačního úřadu je možné nahlédnout do výsledků měření aplikace NetMetr, která potvrzuje náskok LTE sítě Vodafonu před konkurencí. Více informací k tomuto měření najdete na https://www.netmetr.cz/mesicni-vysledky.html.