Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

10 GB rodinám a výhodné kombinace tarifů s Vodafone Pass a neomezeným pevným internetem

12. února 2018

V rodinných tarifech Red+ a tarifech Business Red+ Vodafone od 12. února výrazně zvyšuje datové objemy pro nové i stávající zákazníky, a to až šestinásobně. Tarify navíc zákazníci mohou nově zkombinovat v nabídce Red Home a Red+ Home, která zahrnuje mobilní tarify Red Naplno pro jednotlivce a Red+ pro rodiny či firmy, Vodafone Pass a neomezený pevný internet.

 „Velmi oblíbený rodinný tarif Red+ a jeho firemní varianta Business Red+ slaví na jaře již 3 roky na trhu. Požadavky zákazníků na velikost objemů dat se každým rokem zvyšují, a proto zákazníkům s těmito tarify zásadně navyšujeme objem dat, a to bez změny ceny nebo smlouvy,“ říká generální ředitel Vodafonu, Petr Dvořák, a dodává: “Zároveň přinášíme možnost pohodlně zkombinovat si všechny služby do jedné a získat tak významnou finanční úsporu.“

Navýšení dat u tarifů Red+ a Business Red+

Původní název tarifu

Původní objem dat tarifu

Nový název tarifu

Nový objem tarifu

Red+

  2 GB

Red+

10 GB

Red+10 GB

12 GB

Red+20 GB

20 GB

Red+40 GB

42 GB

Red+50 GB

50 GB

Business Red+

   3 GB

Business Red+

20 GB

Business Red+10 GB

13 GB

Business Red+

20 GB

Business Red+20 GB

23 GB

Business Red+30 GB

30 GB

Business Red+40 GB

43 GB

Business Red+50 GB

50 GB 

Smlouva ani měsíční cena tarifů se nijak nemění a všechny podmínky zůstávají stejné. Navýšení dat je automatické od 12. února 2018 jak pro stávající, tak pro nové zákazníky.

Ceny Kombinované nabídky

 

Red+ Home 50 GB

Pro rodiny/firmy

Red+ Home 20 GB

Pro rodiny/firmy

Red Home

Pro jednotlivce

Mobilní data

50 GB

20 GB

5 GB

Volání a SMS

4x neomezené volání a SMS

4x neomezené volání a SMS

Neomezené volání a SMS

Vodafone Pass

Social a Chat Pass

Social a Chat Pass

Social a Chat Pass

Pevný internet

až 20 Mbit/s *

až 20 Mbit/s *

až 20 Mbit/s *

Měsíční cena

2 499 Kč
místo 3 099 Kč mimo kombinovanou nabídku

1 999 Kč
místo 2 599 Kč mimo kombinovanou nabídku

1 177 Kč
místo 1 375 Kč mimo kombinovanou nabídku

*Pokud by zákazníkům nestačila rychlost 20 Mbps a jejich přípojka to umožní, mohou si rychlost navýšit buď na 50 Mbps za 100 Kč měsíčně, nebo na 100 Mbps za 200 Kč.

Zákazníci mají možnost získat i jiné kombinace. Zadáním poptávky na www.vodafone.cz/red-home nebo na zákaznické lince jim zaměstnanci Vodafonu pomohou najít ideální řešení. Informace na webových stránkách budou pro zákazníky dostupné od 15. února 2018.

Nabídka je ve stejné podobě dostupná také pro firemní zákazníky Vodafonu pod názvem Red Office a Red+ Office.

Vodafone také vylepšil nabídku Pevného internetu o nové varianty. Služba využívá technologie ADSL, VDSL nebo optické připojení. Maximální rychlost připojení závisí na technických možnostech v místě bydliště zákazníka a může dosáhnout až 100 Mbit/s. Zákazníci neplatí žádný aktivační poplatek za zřízení služby.

Díky stávající nabídce Pevného internetu přes LTE je teď neomezený pevný internet od Vodafonu v některé z výše uvedených variant dostupný pro 99 % obyvatel ČR. Dostupnost a možnosti Pevného internetu si mohou zákazníci zjistit na stránkách www.vodafone.cz/pevny-internet, v prodejnách Vodafonu nebo na zákaznické lince.