Vodafone

Informace dle OOP/14/12.2005-43

Obecná informace

V této části naleznete informace, jejichž zveřejnění uložil společnosti Vodafone Czech Republic a.s. (dále jen Vodafone) přímo Český telekomunikační úřad, a to svým opatřením č. OOP/14/12.2005-43, kterým se stanoví parametry kvality poskytovaných služeb, které mají být měřeny, obsah, forma a způsob uveřejnění informací o aktuálních cenách, kvalitě a podmínkách poskytovaných veřejně dostupných služeb elektronických komunikací.

Přesně v souladu s výše uvedeným opatřením jsme pro vás připravili následující tabulky.

A. Přehled aktuálních cen a podmínek vybraných tarifů včetně roamingových služeb

Zde uvádíme přehled o cenových plánech (tarifech) Smart 100 a Smart 250, které jsou nabízeny všem našim zákazníkům z řad fyzických osob, a které dle našeho názoru pro daný účel nejlépe reperezentují naši nabídku. Tarifů máme samozřejmě mnohem více, informace o nich najdete zde.

V tabulkách se dozvíte také to, kolik Vás bude stát volání ze zahraničí, pokud si Vodafone vyberete jako svého partnera na svých cestách do ciziny. Díky našim přehledným roamingovým cenám si můžete být jisti, že za stejnou cenu voláte, ať už máte jakýkoliv náš tarif nebo Vodafone kartu.

    B. Parametry kvality služby

    Tak jsme pro vás změřili co se dalo a máme tu výsledky. Spolu s vámi jsme se dozvěděli třeba to, že v roce 2015 0,05 % ze všech vystavených Vyúčtování bylo našimi zákazníky reklamováno, že se naši operátoři hlásili na telefonu průměrně za 47 sekund a že jen 0,47 % ze všech uskutečněných spojení bylo předčasně přerušeno. Ostatně podívejte se sami do přiložené tabulky (PDF).

    Jak vidíte, vůbec to není špatné. Ovšem přesto, že jde o doslova titěrná čísla, uděláme všechno proto, aby byly tyto hodnoty tento rok ještě o pořádný kus titěrnější.