Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vánoční sleva na Business RED tarify

 1. Nabídka „Vánoční sleva na Business RED tarify“ (dále jen nabídka) je určena všem zákazníkům Vodafone, kteří uzavřou smlouvu o poskytování zvýhodněných podmínek (dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu).
 2. Při využití nabídky a současném uzavření smlouvy na 24 měsíců se závazkem minimálního měsíčního plnění uvedeného níže (dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu) zákazník získá 30% nebo 20% slevu na Business RED tarif na daném telefonním čísle dle tabulky:

  Minimální měsíční plnění

  Název tarifu

  Výše slevy u nabídky

  249

  Business RED do sítě

  30%

  490

  Business RED

  30%

  690

  Business RED se vším všudy

  20%

  990, 1290

  Business RED Premium

  20%

 3. Nárok na nabídku vzniká pouze při uzavření smlouvy se závazkem minimálního měsíčního plnění podle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu, a to na dobu trvání sjednaného závazku (tzn. do konce trvání smlouvy). V případě ukončení smlouvy se závazkem ztrácí zákazník na tuto slevu nárok.
 4. Tato nabídka není kombinovatelná s jinými slevami na služby na stejném telefonním čísle. Tato nabídka není kombinovatelná s žádnou z následujících nabídek: Speciální sleva až 1000 Kč pro firemní zákazníky se zvýhodněním na služby, tarif pro dítě zdarma ani Red tarif pro partnera.
 5. Tato nabídka neplatí pro zákazníky OneNet a nelze ji uplatnit u SIM karet zařazených pod písemnou smlouvu (s výjimkou smlouvy uzavřené dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu).
 6. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, Podmínky služeb a zboží za zvýhodněnou cenu. Podmínky poskytování datových služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 7. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČ 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 8. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení nebo zveřejnění aktuálního znění na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 9. Nabídka platí od 11. 11.2013. do 31.12.2013.
 10. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 11.11.2013.

Vytisknout