Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky vánoční nabídky 2021 platné do 2. 12. 2021

Podmínky vánoční nabídky 2021

Máme pro vás nabídku, která obsahuje Vodafone TV na 3 měsíce zdarma, Pevné připojení na 3 měsíce zdarma, TV balíček HBO na 1 měsíc zdarma a slevy na zařízení.

Vánoční nabídka je platná od 16. listopadu 2021 do 31. prosince 2021.

K aktivaci nabídek vedou hned tři cesty. Zastavte se v naší prodejně, pokud to chcete probrat osobně, případně zavolejte na Vodafone zákaznickou linku, nebo to jednoduše vyřešíte online v našem eShopu.

Nabídka neplatí pro zákazníky Vodafone OneNet. Podmínky pro využití jednotlivých nabídek najdete v detailu níže.

Vodafone TV na 3 měsíce zdarma

Vánoční nabídku Vodafone TV na 3 měsíce zdarma mohou využít noví zákazníci při pořízení TV Klasik nebo TV Komfort a stávající zákazníci s TV Klasik, při změně na TV Komfort, pokud v posledních 6 měsících nečerpali žádnou jinou promo akci k Vodafone TV.  Promo akci nelze čerpat na TV Komplet.

Vánoční nabídku je možné čerpat jak k samostatné Vodafone TV, tak při pořízení Vodafone TV v Kombinované nabídce.

Platnost slevy je vždy od data aktivace služby do konce aktuálního + 3 celá následující, po sobě jdoucí, zúčtovací období.

Sleva je poskytována výhradně na TV službu (TV Klasik nebo TV Komfort) a nevztahuje se na částku za pronájem set-top boxu. Cena pronájmu set-top boxu je 70 Kč měsíčně a 120 Kč měsíčně u set-top boxu Premium.

V případě pořízení Vodafone TV bez set-top boxu je podmínkou, aby měl zákazník na svém zákaznickém účtu minimálně 1 další aktivní službu s vyúčtováním (nikoliv v rámci předplacených služeb).

Nabídka není určená pro zákazníky s rámcovou smlouvou (BMSL).

Tuto nabídku mohou využít pouze zákazníci, jejichž služby jsou vedené v systémech Vodafone. Zákazníci, jejichž služby jsou stále vedeny v systémech exUPC a nebudou převedeni do systémů Vodafone před skončením této nabídky (tedy do 31.12.2021), mohou nabídku využít ve chvíli, kdy budou převedeni do systémů Vodafonu, nejpozději však do 30. 6. 2022.

Nabídka se nevztahuje na zákazníky, kteří za posledních 6 měsíců využili Promo: „Spojení plné výhod“.

V případě změny na jiný tarif (mimo dané promo) se sleva automaticky deaktivuje a zákazník hradí cenu dle aktuálního ceníku.

Podmínky služby Vodafone TV najdete zde:

https://www.vodafone.cz/podminky/podminky-doplnkovych-sluzeb/podminky-sluzby-vodafone-tv/

Pevný internet na 3 měsíce zdarma

Vánoční nabídku můžou využít noví zákazníci při aktivaci Pevného připojení těchto typů:

 • Pevný internet Kabel 500 Mbps
 • Pevný internet Kabel 500 Mbps Lite
 • Pevný internet Kabel 500 Mbps Lite Ultra
 • Pevný internet Kabel 300 Mbps
 • Pevný internet Kabel 300 Mbps Lite
 • Pevný internet Kabel 300 Mbps Lite Ultra
 • Pevný internet 500 Mbps
 • Pevný internet 250 Mbps
 • Pevný internet 100 Mbps
 • Pevný internet 50 Mbps
 • Pevný internet LTE 50 Mbps
 • Pevný internet Kabel 500 Mbps Profi
 • Pevný internet Kabel 500 Mbps Profi Lite
 • Pevný internet Kabel 500 Mbps Profi Lite Ultra
 • Pevný internet Kabel 350 Mbps Profi
 • Pevný internet Kabel 350 Mbps Profi Lite
 • Pevný internet Kabel 350 Mbps Profi Lite Ultra

Stávající zákazník může nabídku využít při změně Pevného internetu na vyšší rychlost, pokud se tím zároveň navýší jeho měsíční cena za Pevný Internet (navýšení měsíční ceny za službu se počítá z ceny bez modemu a po uplatnění všech slev).

Stávající zákazník může nabídku využít i při aktivaci nové, tzv. Kombinované nabídky (např. zvýhodněná nabídka v kombinaci mobilní tarif a Pevný internet), nebo při aktivaci nové služby do Kombinované nabídky, pokud se tím navýší její měsíční závazek.

Sleva je poskytnuta výhradně na službu Pevného internetu a nevztahuje se na částku za pronájem nebo koupi modemu nebo koupi modemu na splátky.

Platnost slevy je vždy od data aktivace služby do konce aktuálního + 3 celá následující zúčtovací období.

Nabídka se nevztahuje na zákazníky, kteří za posledních 6 měsíců využili Promo Rychlejší napořád.

Nabídka není určená pro zákazníky s rámcovou smlouvou (BMSL).

Tuto nabídku mohou využít pouze zákazníci, jejichž služby jsou vedené v systémech Vodafone. Zákazníci, jejichž služby jsou stále vedeny v systémech exUPC a nebudou převedeni do systémů Vodafone před skončením této nabídky (tedy do 31.12.2021), mohou nabídku využít ve chvíli, kdy budou převedeni do systémů Vodafonu, nejpozději však do 30. 6. 2022.

Podmínky služby Pevný internet najdete zde:

https://www.vodafone.cz/podminky/podminky-doplnkovych-sluzeb/podminky-sluzby-vodafone-pevny-internet1/


 

TV balíček HBO na první měsíc zdarma:

Zákazníci využívající televizní Vodafone služby (TV Klasik a TV Komfort) mohou požádat o aktivaci promo HBO a získají prvních 30 dnů zdarma. Aktivace je možná prostřednictvím linky péče, v našich Vodafone prodejnách nebo proklikem přes banner v internetové samoobsluze či aplikaci Můj Vodafone po přihlášení ke službě Vodafone TV.

Zákazník bere na vědomí a souhlasí s tím, že po uplynutí prvních 30 dnů zdarma mu bude HBO služba dále poskytována v souladu s platným Ceníkem formou předplatného. Zákazník může službu HBO kdykoliv ukončit (I před uplynutím prvních 30 dnů zdarma).

Tuto nabídku mohou využít pouze zákazníci, jejichž služby jsou vedené v systémech Vodafone; nabídku nemohou využít zákazníci, jejichž služby jsou stále vedeny v systémech exUPC.

Podmínky služby HBO najdete zde:

https://www.vodafone.cz/podminky/podminky-doplnkovych-sluzeb/podminky-hbo-sluzeb-1-mesic-zdarma/

Společná ustanovení

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb společnosti Vodafone Czech Republic a. s., platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a. s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky vánoční nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

V případě podezření na zneužití nabídky si Vodafone vyhrazuje právo neaktivovat tuto nabídku či deaktivovat slevy poskytnuté podle těchto podmínek.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 16. 11. 2021.