Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky slevy na prvních 6 měsíců na vybrané Red tarify v eShopu

  1. Nabídku „Sleva na vybrané Red tarify v eShopu“ může využít  zákazník, který navštíví webovou stránku Vodafone eShop, prostřednictvím které si od 26. 6. 2014 do 15. 12. 2014 objedná vybraný tarif se zvýhodněním (dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu).
  2. Při objednání některého z níže uvedených tarifů a současném uzavření smlouvy na 24 měsíců se závazkem Minimálního měsíčního plnění uvedeného níže (dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu) získá zákazník následující slevu na vybraný tarif po dobu trvání smlouvy:

Tarif

Minimální měsíční plnění

Dodatečná sleva na paušál na prvních 6 měsíců

Celková cena (včetně DPH) měsíčního paušálu po odečtení slevy – prvních 6 měsíců

Celková cena (včetně DPH) měsíčního paušálu po zbytek smluvního období

Red

490 Kč

25%

524,25 Kč

699 Kč

Red se vším všudy

690 Kč

25%

749,25 Kč

999 Kč

 

 

 

 

 

  1. Zákazník o slevu nenávratně přichází v případě, pokud přestane splňovat podmínky pro její získání, tedy zejména pokud bude ukončen závazek čerpání služeb, jak je uveden výše, před uplynutím doby 24 měsíců, nebo pokud dojde k ukončení poskytování služeb na příslušné SIM kartě (telefonním čísle).
  2. Tato nabídka není kombinovatelná s jinými slevami na služby na stejném telefonním čísle. Zákazník může tuto nabídku využít maximálně na pěti telefonních číslech.
  3. Nabídku lze uplatnit pouze při objednání tarifu a smlouvy prostřednictvím stránky Vodafone eShop nebo na telefonní lince v případě, že zákazník zadá své telefonní číslo na Vodafone eShopu s přáním být kontaktován telefonicky.
  4. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, Podmínky služeb a zboží za zvýhodněnou cenu, Podmínky Red tarifů a tarifu Start, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  5. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
  6. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 26. 6. 2014. Tyto podmínky byly zveřejněny 26. 6. 2014.