Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky předplacené karty „Data Card“ platné do 30. 6. 2019

 1. Tyto podmínky upravují speciální podmínky předplacené karty s názvem „Data Card“.
 2. První minuta hovoru je účtována celá, po první minutě je hovor účtován po vteřinách.
 3. Ceny jednotlivých služeb na Kartě pro partu jsou uvedeny v Ceníku služeb.
 4. Na Kartě pro partu lze nastavit Program čtyřka se zvýhodněnou cenou volání 1,90 Kč/min. až na 4 čísla v rámci mobilních sítí v ČR (kromě speciálních čísel). Nastavení skupiny volaných čísel při aktivaci programu a změny čísel jsou zdarma.
 5. Na předplacené kartě „Data Card“ je nastaven datový Balíček ke kartě FIX - 3GB dat a SMS v Síti Vodafone neomezeně s platností jeden měsíc a obnovou po měsíci.
  • Balíček ke kartě FIX se automaticky obnoví každý měsíc vždy po uplynutí měsíčního cyklu, pokud má zákazník dostatek kreditu nebo si Balíček sám nezruší nebo nepřejde na postpaid platební metodu.
  • cena za Balíček ke kartě FIX se z kreditu strhává okamžitě v den obnovy Balíčku (může to být jakýkoliv den v měsíci, záleží na dni, ve kterém si zákazník Balíček zaktivoval)
 6. Pro volání do všech sítí v ČR i do zahraničí si musíte dobít kredit. Způsoby dobití kreditu naleznete na https://www.vodafone.cz/pece/osobni-a-firemni/otazky/dobijeni-kredit/jak-dobit-kredit/
 7. Z důvodu ochrany Vodafone a.s. před zneužitím nabídek spojených s Kartou pro partu nebude při přechodu na jinou předplacenou kartu nebo při změně platební metody na Vyúčtování (tzn. při přechodu z předplacených služeb na Vyúčtování) převeden na úhradu Vyúčtování nevyčerpaný kredit ani extra kredit. Tento kredit nebude ani vyplacen v hotovosti.
 8. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách https://www.vodafone.cz.
 9. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČO 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 10. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 15.3. 2018

Vytisknout