Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky “Vodafone karta na míru a Vodafone Internet v mobilu na 3 měsíce“

  1. Na „Balíček Karta na míru s předplaceným Vodafone Internet v mobilu na 3 měsíce“ (dále jen „Balíček“) má nárok každý zákazník, který navštíví webovou stránku Vodafone eShop a nebo obdrží speciální nabídku Balíčku VF Parku. Koupí Balíčku za 350 Kč a jeho aktivací získá zákazník Kartu na míru s kreditem 200 Kč a datový tarif Vodafone Internet v mobilu na 3 měsíce, za který mu po dobu 3 měsíců nebude účtován měsíční poplatek ve výši 177 Kč.
  2. Datový tarif Vodafone Internet v mobilu disponuje 150 MB FUP (Fair User Policy; limit, po jehož dosažení během zúčtovacího období může být zákazníkovi dočasně zpomalena rychlost).
  3. Koupí tohoto Balíčku dává zákazník svůj souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vodafone Czech Republic a.s. dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a dalších právních předpisů, to vše ve smyslu Všeobecných podmínek pro poskytování služeb elektronických komunikací. Více informací na www.vodafone.cz
  4. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  5. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
  6. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  7. Tato nabídka je platná od 29.6. 2011 do 31.7. 2011, nebo do vyprodání zásob. Jedná se o limitovanou edici 300 kusů exkluzině určenou pro Vodafone eShop.
  8. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 29.6. 2011.