Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky “Sleva 1000 Kč na telefon s Kartou se vším všudy“

  1. Na nabídku „Sleva 1.000 Kč na telefon s Kartou se vším všudy“ (dále jen „Balíček“) má nárok každý zákazník, který navštíví webovou stránku Vodafone eShop, kde si Balíček zakoupí. Koupí Balíčku zákazník získá Kartu na míru s platební metodou dobíjení, kreditem 1.000 Kč a slevu 1.000,- Kč na vybraný chytrý telefon (Vodafone Smart II, Huawei Ascend G300 nebo Sony Xperia miro).
  2. Na tuto nabídku se nevztahuje 30 denní záruka spokojenosti.
  3. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  4. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
  5. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  6. Tato nabídka je platná od 26.3. 2013 do 30.9. 2013. Společnost Vodafone se vyhrazuje právo dané podmínky změnit. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 26.3. 2013.  

Vytisknout