Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky “Předplacený datový tarif pro tablet na měsíc v ceně“ platné do 25. 5. 2013

  1. Nabídka „Předplacený datový tarify pro tablet na měsíc v ceně” (dále jen “Nabídka”) je určena všem zákazníkům, kteří navštíví webové stránky Vodafone eShop (dále jako „eShop“) nebo libovolnou prodejnu z následujících sítí prodejen: Electroworld, Datart, K+B expert, Space, Mobil pohotovost, Tesco, Globus, Makro
  2. Koupí samostatné Nabídky prostřednictvím eShopu nebo v uvedené maloobchodní síti za 200 Kč získá zákazník předplacený tarif Připojení pro tablet super na 1 měsíc. Při splnění podmínky současného nákupu tabletu je cena Nabídky 1 kč.
  3. Po skončení období v ceně je aplikována cena za tarif Připojení pro tablet super dle platného ceníku.
  4. K deaktivaci Nabídky dojde při přechodu na jiný datový tarif, při zrušení nebo deaktivaci tarifu.
  5. Na tuto nabídku se nevztahuje 30 denní záruka spokojenosti.
  6. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  7. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČO 25788001 (a její síť, produkty a služby).
  8. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  9. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1.10 2012.

Vytisknout