Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky “LG Wink style a předplacený Vodafone Internet v mobilu na 3 měsíce“

  1. Na „Balíček LG Wink style a předplacený Vodafone Internet v mobilu na 3 měsíce“ (dále jen „Balíček“) má nárok každý zákazník, který navštíví v období od 7.3.2011 do vyčerpání zásob webovou stránku Vodafone eShop nebo některého partnera, u něhož lze Balíček zakoupit. Partneři, u kterých lze Balíček zakoupit jsou společnosti AHOLD Czech Republic, Tesco Stores ČR a.s., GECO TABAK, a. s, GLOBUS ČR, k.s., SPAR Česká obchodní společnost s.r.o., FAST ČR, a.s., Alza.cz a.s., MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o., Electro World s r.o., K+B Expert spol. s r.o., MAKRO Cash&Carry ČR s.r.o. a další vybraní nezávislí partneři (dále jako „Partneři“).
  2. Koupí Balíčku za 2577 Kč a jeho aktivací získá zákazník mobilní telefon LG Wink Style, předplacenou Vodafone kartu a datový tarif Vodafone Internet v mobilu na 3 měsíce, za který mu po dobu 3 měsíců nebude účtován měsíční poplatek ve výši 177 Kč.
  3. Datový tarif Vodafone Internet v mobilu disponuje 150 MB FUP (Fair User Policy; limit, po jehož dosažení během zúčtovacího období může být zákazníkovi dočasně zpomalena rychlost).
  4. Koupí tohoto Balíčku dává zákazník automaticky svůj souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vodafone Czech Republic a.s. dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a dalších právních předpisů, to vše ve smyslu Všeobecných podmínek pro poskytování služeb elektronických komunikací. Více informací na www.vodafone.cz
  5. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  6. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
  7. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  8. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 7. 3. 2011.

Vytisknout