Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky “Karta do všech sítí s tarifem Připojení pro mobil standard na 6 měsíců zdarma“

 1. Nabídku Karta do všech sítí s tarifem Připojení pro mobil standard na 6 měsíců zdarma (dále jen „Nabídka“) může využít každý zákazník, který si zakoupí v prodejnách Samsung
  a u partnerů Samsung promo balení obsahující telefon Samsung Galaxy S4 Zoom a Kartu do všech sítí a danou kartu si aktivuje. Po dobu 6 měsíců nebude účtován měsíční poplatek za tarif Připojení pro mobil standard (ve výši 178,48 Kč).
 2. Datový tarif Připojení pro mobil standard disponuje150 MB FUP (Fair User Policy) limitem, po jehož dosažení během zúčtovacího období může být zákazníkovi dočasně zpomalena rychlost.
 3. Aktivací Karty do všech sítí dojde k automatické aktivaci datového tarifu Připojení pro mobil standard, na který bude zákazníkovi prvních 6 měsíců od jeho aktivace poskytnuta sleva 100 %. Po uplynutí 6 měsíců bude cena tarifu Připojení pro mobil standard účtována dle platného Ceníku.
 4. Nárok na tuto slevu zaniká při přechodu na jiný datový tarif, při zrušení nebo deaktivaci datového tarifu Připojení v mobilu standard, při přechodu na platební metodu Vyúčtování nebo při ukončení smlouvy.
 5. Na tuto nabídku se nevztahuje 30 denní záruka spokojenosti.
 6. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, podmínky poskytování datových služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 7. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČO 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 8. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 9. Tato nabídka je platná od 15. 8. 2013 do vyčerpání zásob 2.000 ks promo balení. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 15. 8. 2013.

Vytisknout