Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky „Extra sleva až 2000 Kč na vybrané mobilní telefony“ - platné do do 10.11.2013

Nabídku „Extra sleva až 2000 Kč na vybrané mobilní telefony“(dále jen „nabídka“) může využít každý zákazník, který navštíví webovou stránku Vodafone e-Shop, kde si pořídí novou SIM kartu a splní další podmínky této nabídky. 

 1. Extra slevu až 2000 Kč na vybrané dotované mobilní telefony HTC Desire X, Sony Xperia L a Samsung GALAXY SIII mini získává každý zákazník, který si prostřednictvím stránky Vodafone eShopu takový dotovaný telefon zakoupí (dle podmínek zařízení a služeb za zvýhodněnou cenu), zakoupí a aktivuje na nově pořízené SIM kartě tarif Start nebo jakýkoliv Red tarif a zaváže se po dobu 24 měsíců od aktivace SIM karty čerpat služby Vodafone alespoň ve výši  249,- Kč, přičemž výše slevy pro jednotlivá minimální měsíční plnění (dále jen „MMP“) je u daných telefonů následovná:
  • MMP 249,- Kč  a MMP 490,- Kč: Sleva až 1000 Kč (tak, aby výše ceny po slevě činila minimálně 1,- Kč vč. DPH)
  • MMP 790,- Kč, MMP 990,- Kč a MMP 1290,- Kč: Sleva až 2000 Kč (tak, aby výše ceny po slevě činila minimálně 1,- Kč vč. DPH)
 2. Pro uplatnění slevy je potřeba zadat slevový kupón, který bude uveden v Internetové samoobsluze v sekci Speciální nabídky.
 3. Zákazník o Extra slevu až 2000 Kč nenávratně přichází v případě, pokud přestane splňovat podmínky pro její získání, tedy zejména pokud bude ukončen závazek čerpání služeb před uplynutím doby 24 měsíců od aktivace SIM karty, pokud přestane splňovat podmínky pro získání slevy na telefon v rámci 24 měsíčního závazku, nebo pokud dojde k ukončení poskytování služeb na příslušné SIM kartě (telefonním čísle).
 4. Sleva až 2000 Kč na vybrané mobilní telefony je kombinovatelná se slevou 500 Kč, 1000Kč, 2000 Kč na telefon k pořízení měsíčního datového tarifu.
 5. „Nabídku“ získává zákazník na dotovaný mobilní telefon pouze při koupi dotovaného mobilního telefonu prostřednictvím stránky Vodafone eShop.
 6. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, podmínky služeb a zařízení za zvýhodněnou cenu, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 7.  Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
 8. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 9. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1. 8. 2013.

Vytisknout