Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky 300 Kč kreditu zdarma

  1. Nabídku 300 Kč kreditu zdarma (dále jen „Nabídka“) může využít každý zákazník Vodafonu, který si v období od 1.2. do 5.3.2010 v některé ze značkových prodejen Vodafone, prodejnách Vodafone Na cestách, na e-shopu www.vodafone.cz, nebo na telefonní lince 800 777 777 pořídí předplacenou Vodafone kartu a současně si nejpozději do 31.3.2010 (včetně) Vodafone kartu aktivuje a dobije si kredit v celkové hodnotě nejméně 300 Kč. Rozhodující je přitom celkový součet jednotlivých dobití kreditu provedených do výše uvedeného data.
  2. Nabídku může dále využít i zákazník, který si zakoupí SIM kartu Vodafone označenou samolepkou „Akce 300 + 300“ odkazující se na Nabídku a současně si nejpozději do 31.3.2010 (včetně) Vodafone kartu aktivuje a dobije si kredit v celkové hodnotě nejméně 300 Kč. Rozhodující je přitom celkový součet jednotlivých dobití kreditu provedených do výše uvedeného data.
  3. Zákazníkovi, který splní podmínky uvedené v čl. 1, nebo 2 a zároveň vyčerpá kredit prvních 300 Kč bude následně poskytnut bonus v podobě kreditu zdarma v hodnotě 300 Kč.
  4. Do čerpání kreditu ve smyslu bodu 3 pro účel Nabídky se nezapočítávají hovory a SMS spadající dle platného ceníku na www.vodafone.cz do následujících kategorií - audiotextové služby, Premium Rate SMS, speciální služby SMS a M-platby – zprostředkovaný prodej Nabídku je možné získat pouze jednou na každou Vodafone kartu (SIM kartu).
  5. Kredit bude zákazníkovi připsán nejpozději 45 dní po vyčerpání kreditu dle bodů 3 a 4.
  6. Zákazník, který získá Nabídku, může přejít na některý z tarifů Vodafone až po vyčerpání kreditu ve výši 600 Kč.
  7. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  8. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
  9. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  10. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 1.2.2010

Vytisknout