Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Akce: Sleva 1000 Kč na iPhone 5s, nebo iPhone 5c pro zákazníky s červenou pokrývkou hlavy

  1. Akce platí v prodejnách Vodafonu v Praze na Václavském náměstí č. 47 a v Brně v Masarykově ulici č. 2 v době půlnočního prodeje iPhone 5s a iPhone 5c o půlnoci ze čtvrtka 24. 10. na pátek 25. 10. 2013 od 00:07 do 8:59, nebo do vyprodání zásob pro zákazníky, kteří budou mít oblečenou červenou pokrývkou hlavy, např. čepici, klobouk, šátek.
  2. Každý nový nefiremní, nebo firemní zákazník, který si zakoupí si tarif se závazkem na 24 měsíců s Minimálním měsíčním plněním alespoň 249 Kč (službu zařízení za zvýhodněnou cenu), získá navíc slevu 1 000 Kč ze zvýhodněné ceny telefonu iPhone 5s, nebo iPhone 5c.
  3. Každý stávající nefiremní, nebo firemní zákazník, který bude mít nárok na zvýhodněný telefon dle standardních podmínek (např. nárok na výměnu telefonu po dvou letech, dobrá platební historie, dostatečná výše dotace na telefony v případě firemních zákazníků); a zároveň si zakoupí telefon za zvýhodněnou cenu se závazkem na 24 měsíců s minimálním měsíčním plněním alespoň 249 Kč (službu zařízení za zvýhodněnou cenu), získá navíc slevu 1 000 Kč ze zvýhodněné ceny telefonu iPhone 5s, nebo iPhone 5c.
  4. Na jedno rodné číslo, nebo IČ je možné získat pouze 1 ks telefonu iPhone 5c, nebo iPhone 5s.
  5. Pro případ prodeje telefonu za standardní cenu platí podmínka, že jedna osoba může získat pouze jeden telefon, bez ohledu na počet IČ, které vlastní.
  6. Nabídka není určena pro zákazníky OneNet.
  7. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, podmínky Red tarifů a tarifu Start, Podmínky poskytování datových služeb, podmínky FUP, platný Ceník služeb, podmínky služeb a zboží za zvýhodněnou cenu a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  8. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČ 25788001 (a její síť, produkty a služby). 
  9. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení nebo zveřejnění aktuálního znění na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  10. Nabídka platí 25. 10. 2013. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 24. 10. 2013.

Vytisknout