Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

23. srpna 2021

Tady Vodafone 22: Michal Macura o důležitosti interní komunikace

Pro většinu zaměstnanců je velmi důležitý pocit, že je někdo informuje o tom, co se ve firmě děje. Že jsou její součástí, že je někdo vnímá a oceňuje. A rádi se dozvídají, jak právě oni pomáhají v rozvoji své firmy. Proto je už dnes pro velké společnosti v podstatě nutností mít své oddělení interni komunikace. V dalším díle podcastu Tady Vodafone uslyšíte Michala Macuru, vedoucího oddělení interní komunikace ve Vodafonu, který vysvětlí, jaké nástroje pro tuto komunikaci využívá.

Tady Vodafone 21: Jan Hegenbarth o olympiádě, Prague Pride a coming outu

Je Prague Pride jen o boji za rovná práva nebo spíš oslava rozmanitosti života? To v aktuálním díle podcastu Tady Vodafone rozbereme s Janem Hegenbarthem. Vyrazil i letos do ulic pod duhovým praporem? Jak vnímá prostředí ve Vodafonu, který byl i letos partnerem LGBT festivalu? Jaký byl Honzův coming out a jakou podporu dnes můžou LGBT lidé v takové situaci dostat? Poslechněte si další letní díly našeho podcastu!