Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Tisková zpráva

 

Oskar pomáhá růst menším a středním firmám

09. června 2003

Oskar v těchto dnech zahájil netradiční průzkum mezi menšími a středními firmami s názvem „Máte velké plány?“, který vybočuje z řady „běžných“ marketingových studií. Oskar chce lépe poznat, co trápí, těší, motivuje menší a střední firmy, jak se staví ke vstupu ČR do Evropské unie, pronikání nových technologií do podnikání. Zda více omezuje růst menších firem tvrdá konkurence, dostupnost financování nebo třeba růst byrokracie. Průzkumu se mohou zúčastnit všechny společnosti a živnostníci s vlastním IČ. Stačí do 21.Oskar v těchto dnech zahájil netradiční průzkum mezi menšími a středními firmami s názvem „Máte velké plány?“, který vybočuje z řady „běžných“ marketingových studií. Oskar chce lépe poznat, co trápí, těší, motivuje menší a střední firmy, jak se staví ke vstupu ČR do Evropské unie, pronikání nových technologií do podnikání. Zda více omezuje růst menších firem tvrdá konkurence, dostupnost financování nebo třeba růst byrokracie.

Průzkumu se mohou zúčastnit všechny společnosti a živnostníci s vlastním IČ. Stačí do 21. července vyplnit dotazník, který najdete na adrese www.oskar.cz/pruzkum nebo ve vybraných denících a časopisech.

Malé a střední firmy mohou tento průzkum přímo využít k tomu, aby se jejich plány staly skutečností. Každý účastník nejen získá studii, která shrne výsledky výzkumu. Kdo správně zodpoví poslední otázku, vstupuje do soutěže o ceny. První cena je 500 000 Kč, které můžete hned investovat do svého podnikání. Navíc získáte mobilní telefon Nokia 6610 jako osobní dárek pro respondenta. Dalších šest cen představuje 150 000 Kč pro společnost a Nokia 6610 pro osobu, která dotazník vyplnila.

Průzkum „Máte velké plány?“ není první případ, kdy se Oskar cíleně věnuje menším a středním podnikům. Oskar je jediný český operátor, který běžně nabízí speciální tarify pro firemní zákazníky – Na jistotu a Na zisk. Oba mají minimální měsíční paušál a zabudovaný mechanismus automatických slev na volání, což je na českém trhu unikátní řešení. Nedávno Oskar nabídl k těmto podnikovým tarifům i služby FlexiLimit a Aktuální stav volání, které firmě zajistí perfektní kontrolu nad náklady. Administrátor účtu může nastavit limit (pro jednotlivé karty i celou firmu), při jehož překročení Oskar upozorní esemeskou. Zároveň může správce účtu kdykoli online nahlédnout na aktuální stav účtu a ověřit tak útratu na jednotlivých kartách.