Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Tisková zpráva

 

Kdo uhádne, jak v únoru volá šéf Vodafonu, vyhraje Nokii E65

18. února 2008

Vodafone v březnu zveřejní, kolik minut za poslední měsíc do všech českých sítí provolal ze svého mobilního telefonu jeho šéf Grahame Maher. Kdo při zadávání údajů do soutěžního formuláře pod internetovou tarifní kalkulačkou Vodafonu na adrese www.vodafone.cz/kalkulacka zadá stejný počet minut, může vyhrát mobilní telefon Nokia E65. Soutěže se může zúčastnit každý, nejen zákazníci Vodafonu, ne však zaměstnanci operátora.

Vodafone v březnu zveřejní, kolik minut za poslední měsíc do všech českých sítí provolal ze svého mobilního telefonu jeho šéf Grahame Maher. Kdo při zadávání údajů do soutěžního formuláře pod internetovou tarifní kalkulačkou Vodafonu na adrese www.vodafone.cz/kalkulacka zadá stejný počet minut, může vyhrát mobilní telefon Nokia E65.

Soutěže se může zúčastnit každý, nejen zákazníci Vodafonu, ne však zaměstnanci operátora. Formulář pod internetovou tarifní kalkulačkou mohou soutěžící využít v době od 19. února do 29. února 2008.

Telefon Nokia E65 vyhraje ten, kdo do formuláře pod tarifní kalkulačkou zadá počet minut do českých sítí, které budou také na telefonním účtu Grahama Mahera za období od 10. února do 9. března 2008. Pro zapojení do soutěže je třeba přidat kontaktní mail.

Nápověda ve formě počtu minut, které Grahame Maher provolal v Česku za poslední tři měsíce, stejně jako podmínky soutěže, jsou uvedeny na stránce s tarifní kalkulačkou.

Tarifní kalkulačka je nový nástroj pro porovnání výhodnosti tarifů. Stačí zadat, jestli zákazník volá jako domácnost, student či firma, u jakého je operátora a jaký má tarif. Výsledný výpočet ukáže nejoptimálnější tarif u Vodafonu a případně kolik minut a SMS navíc by zákazník za své peníze mohl získat. V případě, že tarif Vodafonu je méně výhodný, ukáže to kalkulačka také. Kalkulačka nezohledňuje balíčky, promo nabídky či MMS, počítá pouze s provolanými minutami a poslanými SMS.

Porovnání tarifů je možné na dvou úrovních. Pro jednoduchý výpočet stačí zadat jen počet minut a SMS za měsíc. Podrobnější kalkulace pracuje s detailním rozpisem SMS a minut volání do sítí jednotlivých operátorů a zohledňuje také volání ve špičce, mimo špičku či o víkendu.

Více informaci najdete na www.vodafone.cz/kalkulacka