Vodafone

Internet v telefonu

Nebaví vás hledat Wi-Fi, abyste se se svým telefonem připojili na internet? Surfujte kdykoli a kdekoli, ať již máte tarif nebo předplacenku

Chci navýšit svůj datový objem

Internet vám bude fungovat i po vyčerpání datového objemu. Dle aktuálního nastavení vašeho tarifu dojde buď k účtování dat dle ceníku, nebo k dočasnému zpomalení přenosové rychlosti na 20 kbit/s. Nejvýhodnější je si objem navýšit, třeba o 1 GB dat.

Nabídka pro vás Více o navýšení dat

Spočítejte si, kolik dat potřebujete

Vybrat správný tarif nebylo nikdy snazší. Spočítejte si raz dva, kolik mobilních dat měsíčně budete potřebovat pro svůj mobil, tablet, nebo notebook.

Zobrazit kalkulačku

Zavolejte nám ikona
Zavolejte nám ikona

Pořiďte si internet do mobilu za super cenu

Nechte nám na sebe číslo. V nejbližší pracovní den vám zavoláme  a pomůžeme vám s výběrem.

Často kladené otázky

Zajímají vás detaily o možnostech internetu v mobilu? Přečtěte si nejčastější dotazy.

Co všechno s internetem v mobilu zvládnu a jak se balíčky liší?

Internet do mobilu zvládne vše, na co jste zvyklí z pevného připojení. Snadno vyřídíte své e-maily, popovídáte si s přáteli skrze sociální sítě, omrknete nejnovější videa na YouTube nebo si pustíte poslední pecku od svého oblíbeného interpreta. Díky našemu pokrytí je rychlý internet v mobilu i tam, kde nikdy dřív nebyl.

Vodafone nabízí několik měsíčních tarifů, které se liší svým datovým objemem uváděným v jednotkách MB (megabyte) nebo GB (gigabyte; 1 GB = 1024 MB). Po případném vyčerpání měsíčního datového objemu dojde ke zpomalení rychlosti nebo k dokoupení dodatečného objemu dat dle vašeho nastavení, které můžete měnit. Více v sekci Co se stane po vyčerpání datového objemu.

Jak nastavit internet v mobilu?

Pokud jste telefon koupili přímo od nás, nemusíte nic dělat, vše jsme za vás již nastavili.

Jestli máte telefon odjinud a připojení vám nefunguje, přečtěte si návod, jak internet rozběhnout. Prohlédnout si můžete i další časté otázky k internetu v mobilu.

Jaké má Vodafone pokrytí rychlým internetem?

Rychlým internetem jsme pokryli již 99 % obyvatel a naši síť nadále rozšiřujeme a zrychlujeme. Díky nové interaktivní mapě si ověříte, kterou technologií jsme pokryli právě u vás, a zda ji podporuje váš telefon.

Jak zjistím, že moje zařízení podporuje rychlý internet?

Pro plné využití možností našeho 4G LTE internetu je ideální mít telefon, který podporuje technologie 3G (nejlépe HSPA+ nebo HSPA+ DC) a nejnovější technologie LTE na frekvencích 800, 1800 a 2100 MHz. Podporu si zkontrolujete v sekci Zvládne vaše zařízení 4G LTE internet. Pokud se zajímáte o detailní informace o technologiích LTE, můžete je najít v Centru péče.

Co když moje zařízení nepodporuje 4G LTE internet?

Pokud váš telefon nepodporuje technologie, na kterých funguje 4G LTE internet, stále je možné se připojit k pomalejšímu internetu, který je dostupný v dané oblasti, například EDGE. Pro lepší zážitek si můžete z naší nabídky vybrat telefon s podporou 4G LTE internetu. Případně jeho vlastnosti překontrolujete v záložce Parametry.
Pokud se zajímáte o detailní informace o technologiích LTE, můžete je najít v Centru péče.

Co se stane při vyčerpání datového objemu?

Internet vám poběží i po vyčerpání datového balíčku. Dle nastavení vašeho tarifu dojde buď k účtování dat dle ceníku, nebo k dočasnému zpomalení přenosové rychlosti na 20 kbit/s. Nastavení si můžete kdykoliv změnit.

Mám zapnuté účtování dat po vyčerpání datového objemu, kolik mě to bude stát?

Za každých započatých 50 MB nebo 250 MB po překročení základního datového objemu zaplatíte 49 Kč.

Objem dat u základního datového tarifuData navícCena
Nižší než 500 MB 50 MB 49 Kč vč. DPH
500 MB nebo výše 250 MB 49 Kč vč. DPH

K Balíčku ke kartě 150 MB a SMS v síti neomezeně účtujeme za každých započatých 50 MB po vyčerpání základního datového objemu 25 Kč. S rodinným tarifem Red+ a Business Red+ zaplatíte za dodatečných 250 MB částku 99 Kč.  Více najdete v  Centru péče.

Často přečerpávám datový objem, jak si navýším balíček za výhodnou cenu?

Stává se vám, že často přečerpáváte svůj měsíční objem dat, nebo si jednoduše chcete užít více internetu ještě levněji? Dokupte si až 1 GB dat jen za 99 Kč! Navýšení se odvíjí od měsíčního datového tarifu, u kterého chcete objem navýšit:

Objem dat u základního datového tarifuObjem dat při zvětšení balíčkuCena
Nižší než 500 MB 250 MB 99 Kč vč. DPH
500 MB nebo výše 1 GB 99 Kč vč. DPH

K tarifům Red+ a Business Red+ nabízíme Zvětšení datového balíčku ve více variantách (o 1 GB za 199 Kč, 2 GB – 399 Kč, 4 GB – 799 Kč nebo o 8 GB – 1 599 Kč).

Chci vypnout účtování dat po vyčerpání základního balíčku

U nás to není žádný problém. Každý zákazník si může nastavit, že si nepřeje účtovat data po překročení základního datového balíčku. V tom případě vám internet jen zpomalíme na 20 kbit/s, ale můžete ho až do začátku dalšího zúčtovacího období (tj. obnovení měsíčního balíčku) zdarma využívat.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?