Vodafone

Internet v telefonu

Vyzkoušejte internet v mobilu a buďte online kdykoli a kdekoli. Aktivujte si balíček, ať už máte tarif nebo předplacenou kartu.

Internet
Cena

Mobilní připojení
500 MB

měsíční balíček
  • U tohoto tarifu dochází k automatické obnově k zúčtovacímu období (pokud si balíček nezrušíte).

Mobilní připojení
1,5 GB

měsíční balíček
  • U tohoto tarifu dochází k automatické obnově k zúčtovacímu období (pokud si balíček nezrušíte).

Připojení na týden
60 MB

týdenní balíček
  • Připojení na týden poskytuje objem dat 60 MB na 7 dní od okamžiku prvního připojení k internetu. Po vyčerpání datového objemu 60 MB vám zpomalíme rychlost na 20 kb/s. Můžete si však dokoupit dalších 60 MB za 39 Kč.
  • Po vypršení 7 dní se vám tento tarif znovu aktivuje pouze pokud se připojíte na internet.

Připojení na den
25 MB

denní balíček
  • Připojení na den je základní tarif, který se automaticky aktivuje při prvním připojení na internet (kromě Karty pro partu, která má automaticky nastavené Připojení na týden). Denní tarif vám umožňuje používat internet za pevnou cenu po dobu 24 hodin od prvního připojení. Po vyčerpání datového objemu 25 MB vám zpomalíme rychlost na 20 kb/s.
  • Po vypršení 24 hodin se vám tento tarif znovu aktivuje pouze pokud se připojujete na internet.

Internet v mobilu s Red LTE tarify

S novými neomezenými tarify pro volání a SMS získáte připojení k internetu za nejlepší ceny.

Užívejte si až 10 GB dat pro připojení k našemu 4G LTE internetu.
Sdílejte datový objem s druhou SIM zdarma do tabletu nebo notebooku.
Volejte a pište SMS neomezeně. Red LTE tarify nabízí spoustu výhod.

Nabídka Red LTE tarifů

Spočítejte si, kolik dat potřebujete

Vybrat správný tarif nebylo nikdy snazší. Spočítejte si raz dva, kolik mobilních dat měsíčně budete potřebovat pro svůj mobil, tablet, nebo notebook.

Zobrazit kalkulačku

Zavolejte nám ikona
Zavolejte nám ikona

Pořiďte si internet do mobilu za super cenu

Nechte nám na sebe číslo. Ještě dnes vám zavoláme  a pomůžeme vám s výběrem.

Často kladené otázky

Zajímají vás detaily o možnostech internetu v mobilu? Přečtěte si nejčastější dotazy.

Co všechno s internetem v mobilu zvládnu a jak se balíčky liší?

Internet do mobilu zvládne vše, na co jste zvyklí z pevného připojení. Snadno vyřídíte své e-maily, popovídáte si s přáteli skrze sociální sítě, omrknete nejnovější videa na YouTube nebo si pustíte poslední pecku od svého oblíbeného interpreta. Díky našemu pokrytí je rychlý internet v mobilu i tam, kde nikdy dřív nebyl.

Vodafone nabízí několik měsíčních tarifů, které se liší svým datovým objemem uváděným v jednotkách MB (megabyte) nebo GB (gigabyte; 1 GB = 1024 MB). Po případném vyčerpání měsíčního datového objemu dojde ke zpomalení rychlosti nebo k dokoupení dodatečného objemu dat dle vašeho nastavení, které můžete měnit. Více v sekci Co se stane po vyčerpání datového objemu.

Datové tarify pro internet v mobilu (Internet na měsíc 500 MB, 1,5 GB nebo 4 GB) se neliší maximální poskytovanou rychlostí pro stahování. U Vodafonu totiž můžete u každého z těchto tarifů využít plné rychlosti, kterou naše síť v daném místě umožňuje.

Nejvýhodněji vychází internet v mobilu v rámci tarifů Red LTE, kde je internet zahrnutý v rámci tarifu pro volání a SMS spolu s dalšími výhodami. V případě předplacených karet pak v rámci balíčků ke kartě.

Jak nastavit internet v mobilu?

Pokud jste telefon koupili přímo od nás, nemusíte nic dělat, vše jsme za vás již nastavili.

Jestli máte telefon odjinud a připojení vám nefunguje, přečtěte si návod, jak internet rozběhnout. Prohlédnout si můžete i další časté otázky k internetu v mobilu.

Jak rychlý internet potřebuji a jakou rychlost nabízí Vodafone?

Na běžné prohlížení internetových stránek a posílání e-mailů bez velkých příloh stačí rychlost okolo 256 kbit/s. Touto rychlostí se můžete připojit i se zařízením bez podpory 3G nebo LTE všude tam, kde má Vodafone signál pro volání.

Pro telefonování přes Skype je potřeba rychlosti asi 600 kbit/s a pro sledování online videa ve vysoké (HD) kvalitě kolem 3 Mbit/s. Vyšší rychlosti se budou hodit například pro rychlé stahování velkých souborů nebo pro nahrávání většího počtu fotek.

U datových tarifů od Vodafonu můžete využívat nejmodernější 3G a LTE síť s největším pokrytím. Maximální rychlost stahování, kterou naše síť nabízí, se odvíjí od použité technologie (mimo velká města typicky 20 až 75 Mbit/s, ve městech typicky 43 až 150 Mbit/s). V některých místech v Praze a v Karlových Varech teoretická rychlost převyšuje 200 Mbit/s.

Reálná rychlost internetu v daném místě je vedle použité technologie ovlivněna lokálními podmínkami, například vzdálenost od základnové stanice, její vytíženost, okolní zástavba a vegetace, umístění mobilního telefonu v autě nebo budově. Dostupné technologie a kvalitu signálu ve vaší lokalitě si můžete zkontrolovat na naší mapě pokrytí.

Jaké má Vodafone pokrytí rychlým internetem?

Rychlým internetem jsme pokryli již 99 % obyvatel a naši síť nadále rozšiřujeme a zrychlujeme. Díky nové interaktivní mapě si ověříte, kterou technologií jsme pokryli právě u vás, a zda ji podporuje váš telefon.

Jak zjistím, že moje zařízení podporuje rychlý internet?

Pro plné využití možností našeho 4G LTE internetu je ideální mít telefon, který podporuje technologie 3G (nejlépe HSPA+ nebo HSPA+ DC) a nejnovější technologie LTE na frekvencích 800, 1800 a 2100 MHz. Podporu si zkontrolujete v sekci Zvládne vaše zařízení 4G LTE internet. Pokud se zajímáte o detailní informace o technologiích LTE, můžete je najít v Centru péče.

Co když moje zařízení nepodporuje 4G LTE internet?

Pokud váš telefon nepodporuje technologie, na kterých funguje 4G LTE internet, stále je možné se připojit k pomalejšímu internetu, který je dostupný v dané oblasti, například EDGE. Pro lepší zážitek si můžete z naší nabídky vybrat telefon s podporou 4G LTE internetu. Případně jeho vlastnosti překontrolujete v záložce Parametry.
Pokud se zajímáte o detailní informace o technologiích LTE, můžete je najít v Centru péče.

Co se stane při vyčerpání datového objemu?

Internet vám poběží i po vyčerpání datového balíčku. Dle nastavení vašeho tarifu dojde buď k účtování dat dle ceníku, nebo k dočasnému zpomalení přenosové rychlosti na 20 kbit/s. Nastavení si můžete kdykoliv změnit.

Mám zapnuté účtování dat po vyčerpání datového objemu, kolik mě to bude stát?

Za každých započatých 50 MB nebo 250 MB po překročení základního datového objemu zaplatíte 49 Kč.

Objem dat u základního datového tarifuData navícCena
Nižší než 500 MB 50 MB 49 Kč vč. DPH
500 MB nebo výše 250 MB 49 Kč vč. DPH

K Balíčku ke kartě 150 MB a SMS v síti neomezeně účtujeme za každých započatých 50 MB po vyčerpání základního datového objemu 25 Kč. S rodinným tarifem Red+ a Business Red+ zaplatíte za dodatečných 250 MB částku 99 Kč.  Více najdete v  Centru péče.

Často přečerpávám datový objem, jak si navýším balíček za výhodnou cenu?

Stává se vám, že často přečerpáváte svůj měsíční objem dat, nebo si jednoduše chcete užít více internetu ještě levněji? Dokupte si až 1 GB dat jen za 99 Kč! Navýšení se odvíjí od měsíčního datového tarifu, u kterého chcete objem navýšit:

Objem dat u základního datového tarifuObjem dat při zvětšení balíčkuCena
Nižší než 500 MB 250 MB 99 Kč vč. DPH
500 MB nebo výše 1 GB 99 Kč vč. DPH

K tarifům Red+ a Business Red+ nabízíme Zvětšení datového balíčku ve více variantách (o 1 GB za 199 Kč, 2 GB – 399 Kč, 4 GB – 799 Kč nebo o 8 GB – 1 599 Kč).

Chci vypnout účtování dat po vyčerpání základního balíčku

U nás to není žádný problém. Každý zákazník si může nastavit, že si nepřeje účtovat data po překročení základního datového balíčku. V tom případě vám internet jen zpomalíme na 20 kbit/s, ale můžete ho až do začátku dalšího zúčtovacího období (tj. obnovení měsíčního balíčku) zdarma využívat.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?