Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)

Jednička ve své cenové kategorii.

Aktuální cena: 39 977 Kč

Koupit zařízení

Méně než 5 kusů k odeslání

DJI Air 3 je kompaktní skládací dron se 2 výkonnými kamerami – širokoúhlou a střední telekamerou s trojnásobným zoomem. Užijte si lety s maximální dobou až 46 minut, snímání překážek všemi směry a přenos videa O4. Zachyťte úchvatné detaily pomocí 48Mpx fotografii ze dvou kamer s nabídkou 4KHDR videa. S DJI Air 3 můžete natáčet objekty s využitím své neomezené kreativity.

Systém se 2 primárními kamerami
Dron Air 3 se může pochlubit prvním duálním systémem kamer řady Air, který v elegantním a kompaktním těle obsahu širokoúhlou kameru 1/1,3“ CMOS a středně velkou kameru 1/1,3“ CMOS s trojnásobným přiblížením. Obě kamery mají stejnou velikosti snímače, ale rozdílnou ohniskovou vzdálenost, což přináší konzistentní kvalitu obrazu a větší možnosti dynamického zobrazování.

Výkon kamery
Díky širokoúhlé kameře můžete lépe zachytit rozmanitou krajinu.
Střední telekamera dosahuje bezdrátového trojnásobného optického zoomu pro prostorovou kompresi, která poskytuje jedinečnou perspektivu jakéhokoliv objektu.

Využijte široké zorné pole širokoúhlé kamery a zachyťte více krajiny. Přepnutím na střední telekameru s trojnásobným zoomem můžete jakýkoliv objekt zachytit jako ohniskový bod.

48MP fotografie
Obě kamery jsou schopné pořizovat 48Mpx fotografie plné věrných detailů a zároveň umožňují bezproblémové úpravy v postprodukci.

Duální kamera
Dva 1/1,3palcové snímače CMOS kamery Air 3 podporují duální citlivost ISO pro přímý výstup videa v rozlišení 4K/60fps HDR bez nutnosti úprav. To znamená, že záběry z obou kamer budou mít bohaté barvy a přirozené světelné přechody.
Obě kamery také podporují 10bitové barevné režimy D-Log M a 10bitový HLG. 10bitový režim D-Log M pomáhá zachovat více detailů světla a stínů pro větší flexibilitu při úpravách. 10bitový režim HLG umí nabídnout vyšší dynamický rozsah, čímž dosahuje vynikajících výsledků bez barevné gradace.

Prodloužený let
Dron umožňuje až 46 minut letu, což je o 48% více než u předchozí generace. To vám poskytne dostatek času na prozkoumání, úpravu kompozice a pořízení požadovaných záběrů.
Nový hub pro nabíjení baterií podporuje inovativní funkci přenosu energie. Stačí stisknout a podržet funkční tlačítko a zbývající energie z několika baterií přenese do té s nejvyšší zbývající energii.

Snímaní překážek
Všesměrový kamerový systém umožňuje komplexní přehled o prostředí, takže Air 3 dokáže detekovat překážky ve všech směrech. Při detekci překážek může DJI Air 3 využívat systém APAS 5.0 k provádění plynulejších vyhýbacích manévrů pro celkové bezpečnější let. I úplní začátečníci nyní mohou létat s jistotou a realizovat kreativní nápady se zvýšenou bezpečností.

FUNKCE

FocusTrack
Funkce FocusTrack snadno udrží vás nebo váš objekt ve středu záběru. Střední telekamera s trojnásobným zoomem poskytuje jedinečnou prostorovou kompresi při snímání objektů. Tento vylepšený systém sledování v kombinaci se snímáním překážek všemi směry vám umožní pořizovat promyšlené a dobře naplánované záběry, kdykoliv a kdekoliv.

QuickShots
Funkce QuickShots umožňuje kreativní pohyby kamerou, jako jsou Rocket, Dronie, Helix, Boomerang a Asteroid.

2,7K vertikální snímání
Air 3 podporuje vertikální snímaní v rozlišení 2,7K s oběma kamerami, takže vertikální záběry jsou při snímání krajiny nebo objektů velmi dynamické. Výstup vertikálního 2,7K záběru přímo ze snímače CMOS 4:3 poskytuje klipy optimalizované pro prohlížení smartphonem a připravené ke sdílení na sociálních sítích bez nutnosti dodatečných úprav.

MasterShots
Funkce MasterShots umožňuje automaticky provádět různé pohyby kamerou, natáčet více klipů a následně upravovat za pomoci hudby, střihů a efektů.

Noční režim
Díky pokročilému algoritmu redukce šumu dokáže Air 3 pořizovat záběry bez šumu v rozlišení až 4K/30fps i v prostředí se slabým osvětlením nebo v noci.

Hyperlapse
Vyberte si ze 4 možností, jako je Free, Circle, CourseLock a Waypoint a pořizujte časosběrné záběry v rozlišení až 4K horizontálně nebo 2,7K vertikálně.

SlowMotion
Vyberte 4K/100fps nebo 1080p/100fps pro přímý záznam 4x slow-motion videa.

SmartPhoto 3.0
V režimu pořizování jednotlivých snímků používá Air 3 ve výchozím nastavení funkci SmartPhoto 3.0, která dokáže automaticky vybírat mezi HDR, přesvětlením a rozpoznáním scény podle dané situace pro lepší výsledky snímaní. Ve formátu HDR DNG dokáže kamera zaznamenat větší dynamický rozsah s vestavěným vylepšením kontrastu. Obrazový soubor může v softwaru pro následnou úpravu snímků dosáhnout kvality na úrovní formátu JPG, což snižuje náročnost postprodukce.

QuickTransfer
Rychlé stahování fotografií a videí z dronu přímo do smartphonu prostřednictvím bezdrátového připojení vám ušetří čas i námahu.

Aplikace LightCut
Připojte bezdrátově prostřednictvím aplikace LightCut ve vašem smartphonu a využijte rozšířené kreativní možnosti, například funkci One-Tap Edit. Nemusíte během procesu stahovat všechny záběry, což šetří místo v úložišti vašeho mobilního zařízení.

One-Tap Edit
Inteligentně vybírá klipy na základě kompozice a dráhy letu a automaticky přiřazuje optimální možnosti šablon a zvukových efektů pro rychlé a bezproblémové vytvoření videa.

Tilt-Shift efekt
Jedním klepnutím dosáhnete tilt-shift efektu. Pro ještě dramatičtější výsledky použijte tuto funkci na záběry pořízené střední telekamerou s trojnásobným zoomem.

Waypoint
Předem si naplánujete letové trasy a snímání pro Air 3, abyste dosáhli obtížných kamerových pohybů a ohromujících záběrů. Letové trasy si také můžete uložit, abyste mohli stejný pohyb s přesností zopakovat později, čímž se vám otevírají možnosti pořizovat dlouhé časosběrné záběry, které zachycují přechody, například ze dne na noc nebo různých ročních období.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:
Rozměry: 10,1 x 20,7 x 9,1 cm (ŠxVxH)
Hmotnost: 0,7 kg
Max. rozlišení videa: 4K
Hodnota fps: 60
Rozlišení fotoaparátu: 48 Mpx
Max. doba letu: 46 minut
Dosah vysílače: 20 000 m
Ovládání pomocí aplikace: ne
Ovládání pomocí ovladače: ano
Připojení: Bluetooth, Wi-Fi, GPS
Max. rychlost: 68 m/s
Interní paměť: 8 GB
Ukládání záznamů: microSD karta
Podporované paměťové karty: microSD

Obsah balení:
DJI Air 3 dron
DJI Air 3 Low-Noise Propellers
DJI Air 3 Gimbal Protector
DJI RC 2
DJI Air 3 Battery Charging Hub
UBS-C kabel
DJI Air 3 Intelligent Flight Battery
DJI Shoulder bag

Podobná chytrá zařízení

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na chytrá zařízení?

Ano. Zboží vám zdarma dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (obsahujících SIM kartu) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Zboží si můžete také zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem (zjistíte na detailu produktu). Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?