Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Xiaomi Robot Vacuum S10+ EU - robotický vysavač

Tento chytrý robotický vysavač Xiaomi může začít s vysáváním vašeho domu ihned, jakmile odejdete do práce.

Aktuální cena: 7 977 Kč

Koupit zařízení

K vyzvednutí v 1 prodejně nebo k odeslání

Dostupné v 1 prodejně

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

Silnější sací výkon ventilátoru umožňuje efektivnější úklid domácnosti. Díky sacímu výkonu ventilátoru 4 000 Pa lze snadno uspokojit vaše každodenní potřeby úklidu. Čtyři nastavení sacího výkonu vám umožní odstranit najednou prach, vlasy i velké částice.

Baterie
Baterie o kapacitě 5 200 mAh zajistí výdrž až 2 hodiny v režimu úklidu v tichém nastavení a zajistí vám více klidu. Robot je schopný na 1 průjezd ve standardním režimu uklidit plochu o velikosti více než 200m².

Režim simulující ruční vytírání
Dvě mopovací podložky se otáčejí vysokou rychlostí, čímž simulují účinek ručního tlakového vytírání. To výrazně zvyšuje výkon čištění a účinně odstraňuje mokré, suché i jiné skvrny.

Mopovací podložky z tkaných látek (80% polyester + 20% modifikované polypropylenové vlákno) rovnoměrně zadržují vlhkost.
Silný výkon čištění při vytírání účinně odstraňuje skvrny na podlaze a dokáže účinně chránit podlahové povrchy v celém domě.
Velká nádrž na vodu s chytrým elektronickým ovládáním a zvýšeným objemem 200ml uvolňuje vodu rovnoměrně bez úniku. Vytírání za stálé vlhkosti po dobu až 80 minut postačuje na úklid podlah v domácnosti o rozloze 150 m² na jeden průjezd.

3D vyhýbání se překážkám
Mimořádně citlivý systém určování polohy. Identifikace překážek s milimetrovou přesností. Rozpětí chyby mezi zjištěnou a skutečnou vzdáleností nepřesahuje 5mm. Robot se přesně vyhýbá překážkám a chrání lakované povrchy nábytku, čímž výrazně snižuje riziko uvíznutí a zajišťuje méně nárazů i v prostředí se slabým osvětlením.
Při práci v režimu vytírání se robot automaticky vyhne koberci, aby jej mopovací podložky nenamočily.

Laserová navigace
S pomocí laseru a senzoru LDS LIDAR může robot provádět 360° skenování místností a rychle sestavit mapu bez ohledu na světelné podmínky v místnosti a poté přesně naplánovat trasu úklidu bez jakéhokoli opomenutí nebo chyby.

Ovládání na dálku
I když jste zrovna mimo domov, můžete se jedním klepnutím postarat o uklizený domov.
Ovládání na dálku pomocí aplikace Xiaomi Home/Mi Home.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

 • Hmotnost: 3,8kg
 • Rozměry: 350x350x97 mm
 • Kapacita baterie: 5 200 mAh
 • Výdrž baterie: až 2 hod.
 • Doba nabíjení: cca 6 hodin
 • Max. sací výkon: 4 000 Pa
 • Objem nádoby na prach: 450 ml
 • Objem nádoby na vodu: 200 ml
 • Navigační systém: LDS LIDAR
 • Režimy úklidu: vysávání a mopování
 • Schopnost překonat překážky: 20 mm
 • Jmenovitý výkon: 55 W
 • Aplikace: Mi Home/Xiaomi Home


Obsah balení:
1x robotický vysavač
1x kartáč
1x kryt kartáče
1x přihrádka na prach
1x nádržka na vodu
1x boční kartáč
1x čistící nástroj
1x napájecí kabel
2x mopovací podložka (předinstalovaná)
2x držák mopovací podložky
1x dokovací stanice

Podobná chytrá zařízení

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na chytrá zařízení?

Ano. Zboží vám zdarma dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (obsahujících SIM kartu) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Zboží si můžete také zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem (zjistíte na detailu produktu). Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?