Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

5. října 2023

Je tohle ještě možné? Nalaďte si Technické senzace a zjistěte víc

Člověk má úžasnou schopnost dělat nemožné možným. Tvoří stavby, které na první pohled odporují fyzikálním zákonům, vydává se do míst, kde je velmi obtížné přežít a neustále posouvá své vlastní hranice. Milujete-li senzace všeho druhu, nalaďte si na National Geographic HD pořad Technické senzace. Další zbrusu nové vzrušující dokumenty potom naladíte ve Vodafone Videotéce.

Tip Vodafonu: Technické senzace

Daniel Ashville je opravdový nadšenec do stavebnictví. Jak by taky ne, není totiž typickým moderátorem, ale sám podniká v oboru. A také rád cestuje po celém světě, aby nám přiblížil vznik a tvůrce nejsenzačnějších staveb světa: tunelů, mostů, mrakodrapů či kolosů pro námořní a vzdušnou přepravu. Seznámíme se s lidmi, kteří dávají vědě, technice i řemeslnému umu zcela nový rozměr. V pořadu Technické senzace se Daniel pohybuje doslova na hraně a sleduje stavby, které se nepodobají ničemu, co jste doposud viděli.

  • Technické senzace sledujte od 12. října ve 21.00 na National Geographic HD

Tip Vodafonu: Nové dokumentární filmy a pořady ve Videotéce

Jestliže máte rádi dokumenty všeho druhu, určitě zavítejte také do Videotéky, kde vás nově čekají skvělé dokumentární filmy a pořady od National Geographic. Ponořte se ho hlubin a vydejte se prozkoumat Titanik. Nebo vás baví spíše obří stroje na zemi i pod zemí? A jak jste na tom s historií a architekturou? Možná vás bude zajímat záchrana katedrály Notre Dame po ničivém požáru.

Doporučujeme i tyto pořady:

  • Záchrana katedrály Notre Dame
  • Titanic po 25 letech s Jamesem Cameronem
  • Obří stroje
  • Megastavby: Ledoborec
  • Tajemství oceánů S6

Sledujte nemožné. Stanice National Geographic HD je součástí Vodafone TV Family. Vodafone Videotéka je dostupná již v základním balíčku všem, kteří si pořídili novou nabídku Vodafone TV.