Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naší digitální televizí.

1. října 2021

Top novinky na Netflixu pro podzimní pokoukání

S příchodem podzimu přichází ten pravý čas na večery ve společnosti napínavých seriálů a filmů, které rozvíří vaše myšlenky, vyvolají zajímavé debaty a poskytnou zajímavou podívanou, ze které nespustíte oči. Mrkněte se, jaké novinky si pro vás Netflix přichystal tentokrát.

Hra na oliheň (Squid game)

Hra na oliheň je netradiční jihokorejský seriál, který je ideální volbou pro všechny, kdo na Neflixu hledají „prostě něco nového“. Režisér a scenárista Dong-hyuk Hwang se inspiroval oblíbenými aktivitami svého dětsví a také hra na oliheň je jednou z řady oblíbených dětských her, které se v seriálu objeví. Její původní nevinná podoba má ale v seriálu „drobný háček“.

Stovky lidí (především zadlužených Korejců a lidí toužících po penězích) získají pozvánku účastnit se soutěže o snové jmění. Účastníci jsou převezeni na utajenou lokaci a pro výhru 45,6 miliard korejských wonů jim stačí zvítězit v připravených hrách, o jejichž průběhu až do startu nemají ani ponětí. Cena za účast ale může být doslova smrtelná a obyčejná dětská hra se brzy změní ve hru o přežití.

Věděli jste, že: S nápadem Hwang přišel už kolem roku 2009, kdy také vznikl první scénář. Sám měl tenkrát problémy s dluhy a Squid Game byla jeho vyfantazírovanou možností, jak z této situace uniknout. Seriál je ale také alegorií kapitalismu a reality nejen korejské společnosti.

Půlnoční mše (Midnight Mass)

Půlnoční mše je další seriálový počin Mika Flanagana (Dům na kopci, Záhadné sídlo Bly), ze kterého vám bude běhat mráz po zádech. Seriál je kombinací hororu s otázkami víry, života a smrti.

Riley Flynn se vrací do svého rodného městečka na Crockett Islandu, kde se po pobytu ve vězení opět snaží najít svůj smysl života. Do města ale přichází také nový záhadný kněz, otec Paul, a spolu s ním i spousta děsivých znamení a záhadných a zázračných událostí, které ale mají svou cenu.

Kate

Kate (Mary Elizabeth Winsteadová) je nájemná vražedkyně a profesionální sniper. Když je vyslána zabít vysoce postaveného vůdce japonské zločinecké organizace Yakuzy, oznámí, že se chce vydat na poslední misi a poté začít nový život. Vše se ale zvrhne ve chvíli, když zjistí, že ji někdo otrávil. Kate tak má pouhých 24 hodin na to, aby se pomstila a zjistila, zda existuje nějaká protilátka.

Akční americký thriller přináší silnou ženskou hrdinku, která se nebojí vypořádat s tokijským podsvětím. Ve filmu nechybí ani napínavé přestřelky a scény, při kterých budete tajit dech.

Věděli jste, že: Tokijské ulice jsou příliš úzké na to, aby se v nich daly pohodlně točit automobilové honičky. Řadu záběrů proto filmaři točili v Thajsku. Aby prostředí bylo uvěřitelné, nafotili a vytiskli tisíce snímků tokijských ulic a natočili kilometry záběrů, které při natáčení promítali za herce, takže pro natočení scén nebyl zapotřebí další trik.

Clickbait

Americko-australské seriálové drama Clickbait řeší netradiční zločin. Zdánlivě ideální otec od rodiny, Nick Brewer, se jednoho dne objeví ve virálním videu, ve kterém drží nápis „po 5 milionech zhlédnutí zemřu.“ Video, ve kterém se Nick mimo jiné „přiznává“ k řadě hrozných činů, zaplaví internet a brzy ho tisíce a tisíce lidí sledují na svých telefonech, tabletech, počítačích i televizi. Čím více lidí video uvidí, tím rychleji se přiblíži okamžik jeho smrti.

V osmi dílech seriálu tak budete sledovat osm různých pohledů na situaci (například z pohledu Nickovy sestry, manželky, syna, detektiva apod.) a postupně rozplétat události děsivého zločinu, ke kterému přispěly sociální sítě.

Schumacher

Mezi novinkami najdete také dokument o sedminásobném mistru světa ve formuli 1 Michaelovi Schumacherovi. Dlouho očekávaný film přináší příběh o Schumacherově kariéře od samotných začátků a drobných pokroků až po jeho poslední vítězství šampionátu F1 v roce 2004. Chybět nebude řada archivních záběrů a exkluzivních rozhovorů s osobnostmi, mezi kterými spatříte jeho nejbližší rodinu i dřívější kolegy a soupeře ze světa Formule 1.Foto a video: Netflix

Už jste našli svého favorita, ale ještě nemáte Netflix? Nebojte se žádného složitého zařizování a pořiďte si ho ke své Vodafone TV. Za Netflix i Vodafone TV tak budete platit najednou ve svém Vyúčtování.

Tenet, zářijová novinka na HBO: Co jste o něm nevěděli

Na HBO a HBO GO míří nový film režiséra a scenáristy Christophera Nolana. Ten stojí za filmy jako Interstellar, Temný rytíř povstal, nebo Počátek. Na jejich úspěchy nyní navazuje i Tenet, akční sci-fi film, který vám pořádně zamotá hlavu. A chtěli byste vyhrát ceny s motivem filmu?

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

80 Kč měsíčně

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

232 Kč měsíčně

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

531 Kč měsíčně

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

TV Klasik

Vaše oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

229 Kč měsíčně

Koupit

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

429 Kč měsíčně

Koupit

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

829 Kč měsíčně

Koupit

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

Ke správnému fungování služby Vodafone TV je nutný set-top box. Cena jeho pronájmu činí 70 Kč měsíčně, prémiového 120 Kč měsíčně. Tuto částku je třeba přičíst k ceně TV tarifu.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Jaké jsou možnosti členství pro Netflix?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Zítra se ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí