Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naší digitální televizí.

25. června 2021

Červnové filmové novinky vás pobaví i donutí k zamyšlení

Stejně jako každý měsíc, i v červnu na vás ve Vodafone Videotéce čekají nové přírůstky. Najdete mezi nimi kousky, u kterých se od srdce zasmějete, ale i filmy, které rozebírají vážnější témata. Na který se mrknete jako první?

Protektor

Protektor režiséra Marka Najbrta vás přenese do Československa, konkrétně do Prahy v době před a během druhé světové války. Hana je úspěšnou herečkou s dobře našlápnutou kariérou, která se ale brzy rozplyne v prach – Hana je totiž židovka. A zatímco raději zůstává zavřená doma, její manžel se dá na dráhu rozhlasového reportéra a přispívá k německé propagandě, aby svou ženu ochránil.

Ve filmu vás čeká nejen klasické válečné drama, které vás lapí velmi věrnou atmosférou, prostředím i kostýmy, ale i vztahová a osobní dilemata a nevyřčené otázky, které vás dovedou k zamyšlení (například na sílou masových médií).

Autoři film připravovali 5 let, za své úsilí si Protektor nakonec vysloužil Kristiána (cenu českých filmových kritiků), nominaci na Českého lva proměnil celkem v 6 kategoriích a řadu dalších ocenění získal i na zahraničních filmových festivalech.

LOVEní

Pokud nemáte chuť na drama, ale toužíte spíš po odpočinku u romantické komedie, pak vás film LOVEní určitě nezklame. Nezačíná ale úplně pohádkově – pětatřicetileté Elišce (Ester Geislerová) totiž ženich místo milostného vyznání uteče rovnou od oltáře. Než se bude opět moci postavit na vlastní nohy (snad s novým partnerem), stěhuje se do bytu k podivínskému nevlastnímu bratrovi (Jakub Prachař).

LOVEní dostává svému názvu a Eliška se brzy vydává na lov vhodného protějšku. Za pomoci kamarádky se vydává na průzkum internetových seznamek a méně či více katastrofických rande naslepo, kde se zasmějete nad řadou ulítlých nápadníků. LOVEní od režiséra Karla Janáka vás bude bavit celých 106 minut. Věděli jste ale, že se celý film, který se natáčel v Pardubicích a okolí, zvládl natočit během pouhých 19 dnů?

Hledá se prezident

Hledá se prezident je film Tomáše Kudrny, který mapuje důležitý historický okamžik, totiž události kolem první přímé volby hlavy státu v České republice. V patách za filmových štábem s ním nahlédnete do zákulisí volebních kampaní i jednotlivých kandidátů. Dokument totiž sleduje nejen hlavní osu zvoleného prezidenta a finále prezidentské volby v druhém kole, ale postupně se věnuje všem zúčastněným kandidátům.

Tomáš Kudrna nesměl zveřejnit žádnou část dokumentu ani posbíraných materiálů před skončením prezidentských voleb, film Hledá se prezident proto vyšel až dva týdny po inauguraci Miloše Zemana. V roce 2013 nakonec získal ocenění Českého lva za nejlepší dokumentární film.

Polski film

Další film pod taktovkou Marka Najbrta, tentokrát se ale jedná o komedii. Čtyři populární herci, Tomáš Matonoha, Pavel Liška, Josef Polášek a Marek Daniel, se vydávají do Polska natočit film. Konkrétně své vzpomínky na bezstarostné roky, kterých si užívali během studií na brněnské JAMU. Ve filmu vás tak čeká originální a osobitý humor i pár absurdních situací.

Na film přispěl Státní fond české republiky pro podporu a rozvoj české kinematografie a tvůrci na něm spolupracovali i s televizí HBO. Polski film se natáčel celkem 38 dní a štáb se při natáčení podíval do Prahy, Brna, Krakova, Karlových Varů a Valašského Meziříčí.

13 minut

Nejnovější dokumentární snímek Víta Klusáka se zaobírá úvahou nad tím, že se nikdo z nás nechce stát účastníkem vážné dopravní nehody. Nikdo si ráno nenaplánuje, že by chtěl být odpoledne svědkem zbytečné smrti na silnici. Snímek postupně přináší případy 5 viníků, kteří svým neúměrným jednáním za volantem zavinili smrt cizího člověka, ale i svých blízkých, a pohled do duše člověka, který si tuto vinu ponese až do konce svého života.

„Přebujelý automobilismus a chování nás všech na silnicích je odrazem stavu společnosti a kvality vztahů,“ tvrdí Klusák. Faktem ale zůstává, že všichni neustále někam spěcháme. I to je důvodem, že neskutečných 86 % z nás pravidelně jezdí nepřiměřenou rychlostí.

Všechny novinky si už dnes můžete pustit ve své Vodafone Videotéce. U tarifů Komplet a Komfort už ji dávno máte, k tarifu Klasik si ji přikoupíte za 99 korun měsíčně. Příjemné pokoukání!

Foto: Bontonfilm

Filmové série, které zhltnete za víkend

Víkend za dveřmi a vy nevíte, co si počít s volným časem? To je ideální příležitost na pořádný filmový maraton! Objednejte pizzu, uvelebte se na gauči a vyberte si některou z úspěšných filmových sérií, které vám budou o víkendu dělat společnost.

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

150 Kč měsíčně

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

302 Kč měsíčně

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

601 Kč měsíčně

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

TV Klasik

Vaše oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

299 Kč měsíčně

Koupit

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

499 Kč měsíčně

Koupit

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

899 Kč měsíčně

Koupit

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

V ceně je již započítáno 70 Kč za pronájem set-top boxu. V případě nákupu prémiového set-top-boxu příplatek 50 Kč.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Jaké jsou možnosti členství pro Netflix?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Zítra se ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí