Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Sluchátka Sony WH-CH720N

Užijte si vaší oblíbenou hudbu v nejlepší kvalitě.

Aktuální cena: 2 977 Kč

Koupit příslušenství

Skladem k odeslání

wgsoch720n42428

Sluchátka Sony WH-CH720N jsou navržena tak, aby se s nimi mohli kdekoliv a kdykoliv ponořit do světa audio zážitků. Sluchátka totiž přináší technologii DSEE, která účinně obnovuje digitální hudební soubory blíž k původní kvalitě zvuku a také ANC neboli aktivní potlačení okolního ruchu. Bezdrátová sluchátka také zaujmou výdrží až 35 hodin na 1 nabití nebo možností vyladit si zvuk svému vkusu prostřednictvím aplikace Headphones Connect.

Tato bezdrátová sluchátka jsou vybavena mikrofonem s technologií Precise Voice Pickup, ať si můžete užívat křišťálově čisté handsfree hovory. Stejně Vás také zaujme technologie Multipoint Connection, abyste mohli být současně připojení ke 2 zařízením současně.

Procesor V1

Sluchátka WH-CH720N se pyšní špičkovým procesorem V1 pro odstranění okolních ruchů, který využívají i vlajková sluchátka 1000X.

Výdrž baterie
Sony WH-CH720N vydrží hrát až 35 hodin na 1 nabití. Stejně úžasné je i superrychlé nabíjení, kdy už po 3 minutách nabíjení můžete poslouchat Vaší oblíbenou hudbu až 1 hodinu.

Klíčové vlastnosti:

  • ANC – aktivní potlačení okolních ruchů
  • technologie DSEE
  • vícebodová konektivita


TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Připojení: Bluetooth
Nabíjení: USB-C
Mikrofon: Ano
Příjem hovorů: Ano
Výdrž baterie: 35 hodin

Podobné příslušenství