Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Bezdrátová nabíječka do auta 15W micro USB

Stylová nabíječka do auta pro rychlé a bezpečné nabíjení.

Aktuální cena: 597 Kč

Koupit příslušenství

K vyzvednutí v 60 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné v 60 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

wgbnda15wb00543

Indukční držák do auta je pohodlný a bezpečný způsob použití smartphonu v autě. Stačí připojit nabíjecí stanici k zásuvce zapalovače od cigaret a umístit telefon vybavený indukčním nabíjením. Od této chvíle se přestanete starat o stav baterie pomocí sady handsfree nebo navigace do auta. Řešení "dva v jednom", na druhé straně elegantní držák na okno do auta, na druhé straně nabíječka, rychlá a bezdrátová. Kabel je zasunut do držáku, nikoliv do telefonu.

Telefon stačí do této nabíječky vložit, samovolně se začne nabíjet.Stylová nabíječka do auta pro rychlé a bezpečné nabíjení.Určena pro mobilní telefony s vestavěným bezdrátovým nabíjecím přímačem.

Držák umožňuje snadnou konfiguraci, změnu výšky polohy nebo úhlu sklonu. V držáku můžete úspěšně umístit smartphony s různými rozměry obrazovky (4 "~ 6,3"). V praxi se vejdou také telefony, které musí být vybaveny dodatečným indukčním pouzdrem. Přesné maximální rozměry kompatibilních telefonů jsou uvedeny níže. Nezapomeňte umístit držák do místa, kde nebude zastíněn výhled řidiče.

Spolehlivý držák do auta je pro každého řidiče nezbytný. Nabízený držák je univerzální - to znamená, že se hodí pro mnoho různých modelů smartphonů. A bezdrátové nabíjení lze použít všude tam, kde telefon umožňuje nabíjení v technologii Qi. Hladké nastavení svorek umožňuje umístit zařízení o šířce 5 až 8,2 cm. Navíc rotující hlava umožňuje snadné nastavení, svisle nebo vodorovně, rotace o 360 stupňů, aby dokonale odpovídala požadavkům uživatele.