Vodafone
nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone Mobile Wi-Fi R218h

  • Poslední šance
  • Se slevou 1 000 Kč

Skvělý modem, který vám vytvoří vlastní Wi-Fi, ať jste kdekoliv.

Modem není dostupný v kombinaci s tímto tarifem.

Koupit modem bez tarifu Přidat do porovnání

Zařízení již není v prodeji.

Nástupce našeho nejprodávanějšího modemu je tady. Stále přináší úžasnou možnost mít vlastní přenosnou Wi-Fi síť kdykoli po ruce, a nově k ní připojíte až 16 zařízení najednou. Ať už jste s rodinou na výletě nebo grilujete s přáteli na chalupě, sdílet své zážitky můžete všude. Díky malým rozměrům (96,8 x 58 x 12,8 mm) a hmotnosti 95 gramů se vám modem snadno vejde do kapsy a dobíjí se pohodlně díky přibalenému microUSB kabelu. Samozřejmostí je plná podpora našeho 4G LTE internetu, se kterou se připojíte takřka všude. Data vám pofrčí rychlostí až 150 Mbit/s.
Podporuje Wi-Fi standardy b/g/n.

Datové funkce 
3G  Ano
Frekvence GSM/3G  850, 900, 1800, 1900, 2100
LTE  Ano
Frekvence LTE  800, 900, 1800, 2100, 2600
Základní technické parametry 
Rozměry  96,8 x 58 x 12,8 mm
Hmotnost  95 g
Formát SIM  MiniSIM

Příslušenství k modemu

Vyberte si doplňky k modemu Vodafone Mobile Wi-Fi R218h a nejenom k němu.

Doručení zdarma
nebo vyzvednutí v prodejně.

Doprava je u nás zdarma vždy, když je součástí objednávky alespoň jedna SIMka, telefon, tablet nebo modem, a také když si objednáte samotné příslušenství v hodnotě min. 1000 Kč. V ostatních případech za dopravu zaplatíte 80 Kč. Zboží vám doručíme do 4 pracovních dnů a vybrat si můžete buď Českou poštu nebo kurýrní službu.

Nedočkavci ocení bezplatné vyzvednutí ve vybrané prodejně. Při odeslání objednávky do 14 hodin v pracovní dny se totiž můžete pro zboží zastavit už odpoledne. V ostatních případech bude vše přichystáno následující pracovní den.

Informace o doručování a nejen to najdete v sekci  Vše o nákupu v eShopu.

30denní záruka
spokojenosti.

S námi se nespálíte. 30denní záruku spokojenosti automaticky získáte jak na nový tarif, tak na telefon, tablet nebo modem, který jste si pořídili za zvýhodněnou cenu nebo na splátky spolu s ním. Ať už v našem eShopu nebo v prodejně Vodafone. Během této doby můžete nepoškozené zboží vrátit bez údání důvodu, v případě tarifu pak bez sankce odstoupit od smlouvy.

Na zbytek produktů (např. zařízení objednané samostatně bez tarifu) se vztahuje zákonná 14denní lhůta na vrácení zboží z eShopu. Ta platí samozřejmě i v případě vyzvednutí online objednávky v naší prodejně.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.