Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Apple AirTag

Apple AirTag je praktický lokátor, který pohlídá vaše cenné věci. Klíče od auta, peněženku, batoh už od teď vždy najdete.

Aktuální cena: 877 Kč

Koupit zařízení pro sledování polohy

K vyzvednutí ve 4 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné ve 4 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

Sleduj svoje klíče, peněženku, kufr, batoh a další věci v aplikaci Najít. Pokud je hledaný AirTag někde poblíž, můžeš ho přes integrovaný reproduktor prozvonit. A když je dál, vypátrat ti ho pomůže síť miliónů zařízení Apple zapojených do služby Najít. Všechno probíhá anonymně a soukromí je jištěné šifrováním.


Hlavní vlastnosti:

 • Aplikace Najít ti kromě tvých zařízení a přátel ukazuje i polohu věcí opatřených AirTagem.
 • Jedním klepnutím AirTag nastavíš a připojíš ke svému iPhonu nebo iPadu.
 • Ztracené věci líp najdeš, když si je integrovaným reproduktorem prozvoníš
 • Když je AirTag kousek od tebe, přesné hledání tě pomocí ultraširokopásmové technologie (na některých modelech iPhonu) navede přímo k němu.
 • Pokud je dál, s hledáním ti pomůžou stovky miliónů zařízení Apple v síti služby Najít.
 • Když AirTag přepneš do režimu ztraceného zařízení, dostaneš automaticky oznámení, jakmile některé zařízení v síti služby Najít zachytí jeho polohu.
 • Veškerá komunikace v síti služby Najít probíhá anonymně a soukromí je jištěné šifrováním.
 • Tvoje polohová data a jejich historie se do samotného AirTagu nikdy neukládají.
 • Vyměnitelná baterie vydrží víc než rok.
 • AirTag vyhovuje specifikaci odolnosti proti vodě a prachu IP67.
 • AirTag si doladíš některým ze spousty barevných doplňků.

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na chytrá zařízení?

Ano. Zboží vám zdarma dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (obsahujících SIM kartu) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Zboží si můžete také zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem (zjistíte na detailu produktu). Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.