Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Podmínky nabídky „Nová Vodafone TV za zvýhodněnou cenu v kombinaci s vybranými mobilními tarify“

1. Kdo může nabídku využít

Nabídku mohou využít všichni noví i stávající zákazníci, kteří si nově pořídí kombinaci Vodafone TV a vybraných mobilních tarifů (tzv. Kombinovaná nabídka - viz níže).

Stávající zákazník může nabídku využít i při aktivaci nové, tzv. Kombinované nabídky, nebo při aktivaci nové služby do Kombinované nabídky, pokud se tím navýší její měsíční cena.

Nabídka je určena pouze spotřebitelům. Nabídka není určena právnickým osobám a podnikajícím fyzickým osobám.

Nabídku nelze kombinovat s jinou nabídkou zvýhodněné ceny na některý z tarifů.

2. Aktivace a deaktivace nabídky

K aktivaci nabídky vedou hned tři cesty. Zastavte se v naší prodejně, pokud to chcete probrat osobně, případně zavolejte na Vodafone zákaznickou linku, nebo to jednoduše vyřešíte online v našem eShopu.

2.1 Aktivace Kombinované nabídky

Nabídka se vztahuje na kombinaci služby Vodafone TV a některého z těchto mobilních tarifů:

Red Maxi, Neomezený Premium 5G, Neomezený Super, Neomezný Basic, Red Basic, Start 250, Start 130, Red Standard, #jetovtobě, Vodafone Neomezený, Red Extra

Při aktivaci této Kombinované nabídky získává zákazník službu Vodafone TV se slevou 53% (tedy ke dni této nabídky za cenu 150 Kč )

Zvýhodnění se nevztahuje na doplňkové balíčky Vodafone TV (Family, Cinema, Sport, 18+).

V případě změny některého z tarifů na jiný tarif nebo deaktivace některé ze služeb se sleva automaticky deaktivuje a zákazník hradí cenu dle aktuálně platného ceníku.

Zvýhodnění se nevztahuje na poplatky za pronájem set-top boxu

A/ Poplatek 70 Kč za pronájem set-top boxu typu Standard

B/ Poplatek 120 Kč za pronájem set-top boxu typu Premium

3. Společná ustanovení

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb společnosti Vodafone, podmínky služby Vodafone TV, podmínky příslušných mobilních tarifů, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách https://www.vodafone.cz/internet .

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a. s. (a její síť, produkty a služby), se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz , nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

V případě podezření na zneužití nabídky si Vodafone vyhrazuje právo neaktivovat službu na telefonním čísle či deaktivovat slevy. Na danou slevu nevzniká právní nárok.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH a platí ke dni účinnosti těchto podmínek. 

V rámci této nabídky nabízíme slevu na Ceníkovou cenu; v případě změny Ceníku bude cena po slevě jiná.

Nabídka platí do 8.5. 2023.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 17.4. 2023