Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky internet „Promo Rychlejší Napořád“ pro pevný internet na doma

1. Kdo může nabídku využít

Nabídku mohou využít všichni noví nefiremní zákazníci, kteří si nově pořídí službu Internet 500 nebo Pevný internet Kabel 300 Mb/s, 500 Mb/s (bývalá síť UPC.

Výše uvedenou nabídku mohou získat i stávající nefiremní zákazníci, kteří si nově pořídí službu Internet 500 nebo Pevný internet Kabel 300 Mb/s, 500 Mb/s (bývalá síť UPC) do 31. 10. 2021, zároveň za splnění následujících podmínek:

  • Stávající zákazník může nabídku využít při změně Pevného internetu na vyšší rychlost, pokud se tím zároveň navýší jeho měsíční cena za Pevný Internet (navýšení měsíční ceny za službu se počítá z ceny bez modemu a po uplatnění všech slev).
  • Stávající zákazník může nabídku využít i při aktivaci nové, tzv. Kombinované nabídky (např. zvýhodněná nabídka v kombinaci mobilní tarif a Pevný internet), nebo při dokupu nové služby do Kombinované nabídky, pokud se tím navýší její měsíční závazek.

Nabídka se nevztahuje na zákazníky, kteří za posledních 6 měsíců využili Promo: Pevný internet a Netflix na 3 měsíce zdarma k Vodafone TV – Pevný internet se 100% slevou na 3 měsíce, Vánoce 2020 bohatá vánoční kolekce – Pevný internet se 100% slevou na 3 měsíce, Vodafone UPC Superrychlý internet za 399 Kč nebo Rychlejší Napořád – Pevný internet s 50% nebo 30% slevou.

2. Aktivace a deaktivace nabídky

K aktivaci nabídky vedou hned tři cesty. Zastavte se v naší prodejně, pokud to chcete probrat osobně, případně zavolejte na Vodafone zákaznickou linku, nebo to jednoduše vyřešíte online v našem eShopu.

Při aktivaci nabídky podle bodu 1. výše získají nefiremní zákazníci zvýhodněnou cenu na měsíční Vyúčtování v „Promo Rychlejší Napořád“ na příslušnou službu: Internet 500+ (490 Kč), nebo Pevný internet Kabel 300 Mb/s (529 Kč), 500 Mb/s (560 Kč).*

V případě změny na jiný tarif (mimo dané „Promo Rychlejší Napořád“) se sleva automaticky deaktivuje a zákazník hradí cenu dle aktuálního ceníku, která je v době změny v aktuální nabídce.

* Poplatek za pronájem modemu je u služeb Pevný Internet Kabel 300 Mb/s a 500 Mb/s 70 Kč. Tyto částky jsou již zahrnuty ve výše uvedených cenách.

Například:

Sleva začíná běžet po aktivaci služby například od 16. 8. 2021 a má ji v „Promo Rychlejší Napořád“ po dobu využívání této služby. Na první fakturaci se ve vašem Vyúčtování zobrazí poměrná část z ceny nově aktivované služby včetně pronájmu. Následující Vyúčtování vám budeme účtovat cenu se slevou za každý daný celý měsíc.

3. Společná ustanovení

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách https://www.vodafone.cz/internet.

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a. s. (a její síť, produkty a služby), se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

V případě podezření na zneužití nabídky si Vodafone vyhrazuje právo neaktivovat službu na telefonním čísle či deaktivovat slevy. Na danou slevu nevzniká právní nárok.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 16. 8. 2021, a nahrazují podmínky ze dne 4.6. 2021