Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Podmínky nabídky Balíčky k předplaceným kartám Vodafonu

 1. Nabídku „Balíčků k předplaceným kartám“ (dále jen „Balíčky“) mohou využít všichni noví i stávající zákazníci společnosti Vodafone s předplacenými kartami, včetně Tarifu na míru s předplacenou platební metodou. Nabídka není určena zákazníkům s předplacenou kartou Oskarta.
 2. Nabídka se skládá z 9 Balíčků ke kartě popsaných v tabulce.

  Balíčky ke kartě - Komplet

  Balíček ke kartě – Komplet v sítiBalíček ke kartě - Komplet do všech sítí

  Neomezené volání a SMS do vlastní sítě + 1,2 GB

  249 Kč měsíčně

   

  Neomezené volání a SMS do všech sítí + 3 GB

  899 Kč měsíčně

   


  Balíčky ke kartě - Volání

  Balíček ke kartě – Volání v síti neomezeněBalíček ke kartě - Volání do všech sítí 30Balíček ke kartě - Volání do všech sítí 100Balíček ke kartě - Volání do všech sítí neomezeně

  Neomezené volání do vlastní sítě

  99 Kč měsíčně

  Neomezené volání do vlastní sítě + 30 minut do ostatních sítí

  169 Kč měsíčně

  Neomezené volání do vlastní sítě + 100 minut do ostatních sítí

  249 Kč měsíčně

  Neomezené volání do všech sítí

  599 Kč měsíčně


  Balíčky ke kartě - data a SMS

  Balíček ke kartě – 500 MB dat a SMS v síti neomezeněBalíček ke kartě – 1,2 GB dat a SMS v síti neomezeněBalíček ke kartě - 3 GB dat a SMS v síti neomezeně

  500 MB dat a SMS do Vodafonu neomezeně

  99 Kč měsíčně

  1,2 GB dat a SMS do Vodafonu neomezeně

  199 Kč měsíčně

  3 GB dat a SMS do Vodafonu neomezeně

  349 Kč měsíčně
  Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%.

 3. Volání a sms v rámci Balíčků lze uskutečnit do všech mobilních a pevných sítí v rámci České republiky s výjimkou linek se speciální tarifikací.
 4. Objednání Balíčků lze provést ve všech samoobsluhách Vodafonu, v prodejnách Vodafonu, přes operátora Linky péče o zákazníky. Balíčky je možné začít využívat po přijetí potvrzovací SMS.
 5. Současně je možné mít aktivních více balíčků -  je možné kombinovat Balíčky ke kartě Volání s Balíčky ke kartě Data a SMS. Není možné kombinovat Balíčky jednoho typu a dále Balíčky Komplet s jakýmkoliv jiným typem Balíčků (Balíčky Volání a Balíčky Data a SMS). V tomto případě je ihned ukončena platnost původního Balíčku a původní Balíček je nahrazen nově objednaným. V případě, že si chce zákazník s aktuálně platným Balíčkem Komplet v síti (jehož součástí je volání v síti Vodafonu neomezeně) zaktivovat Balíček ke kartě – Volání v síti neomezeně, zákazník obdrží upozornění, že má již Balíček aktivní a k aktivaci nového Balíčku nedojde.
 6. Aktivace Balíčků neovlivňuje základní ceny předplacené karty, ke které byl balíček aktivován. Pro aktivaci Balíčku je nutné mít dostatečný kredit, minimálně v hodnotě ceny Balíčku.
 7. V případě Balíčku ke kartě FIX - Volání do všech sítí se nevyčerpané volné minuty převádí pouze do následujícího měsíce, pokud je v tomto měsíci baliček aktivní. Převedené volné minuty se čerpají až po vyčerpání volných minut na daný měsíc.
 8. V případě Balíčku neomezené volání v síti  se cena za minutu mimo síť Vodafone řídí ceníkem tarifu předplacené karty. Po provolání volných minut z balíčku Balíček ke kartě - Volání do všech sítí, je zákazníkovi účtována sazba dle jeho tarifu/předplacené karty a volné minuty v balíčku jsou účtovány po první provolané minutě po vteřinách (60+1). V případě Balíčku volání do všech sítí se po vyčerpání volných jednotek při volání mimo síť Vodafone hovory účtují dle ceníku předplacené karty.
 9. Cena Balíčků se automaticky a ihned strhne z kreditu.
 10. Balíčky ke kartě se automaticky neobnovují – pokud zákazník chce některý z Balíčků dál využívat, vždy si ho musí opět sám aktivovat. Balíčky ke kartě FIX se automaticky obnovují každý měsíc.
 11. Balíčky ke kartě nelze zrušit, ruší se automaticky po vypršení platnosti. V době platnosti Balíčku lze Balíček změnit na jiný. Kredit se za nevyužitý Balíček nevrací. Balíčky ke kartě FIX se automaticky zruší v případě nedostatku kreditu v době obnovy Balíčku FIX nebo lze tyto Balíčky zrušit v internetové samoobsluze Vodafonu, jakékoliv prodejně Vodafonu nebo přes linku péče o zákazníky Vodafonu.
 12. Pokud kredit zákazníka, který má aktivní některý z Balíčků, klesne na nebo pod minimální vyžadovanou hodnotu (0 Kč), může jej stále využívat.
 13. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 14. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem Náměstí Junkových 1, 150 00 Praha 5, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
 15. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této Nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 16. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1.9.2017 a nahrazují podmínky ze dne 1.12.2015.

Vytisknout