Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky k Nabídce na podporu malých a středních podnikatelů

Tato nabídka je platná ode dne 1. 6. 2020 až do jejího odvolání. Uvedené ceny jsou vč. DPH.

PRO KOHO JSME AKCI PŘIPRAVILI:

Nabídka platí pro všechny nové firemní zákazníky i stávající firemní zákazníky se smlouvou s minimálním měsíčním plněním. Nabídka neplatí pro služby Vodafone OneNet.

CO V RÁMCI TÉTO AKCE ZÍSKTE ZA NABÍDKY:

  • Nabídka Vodafone Cloud Pass zdarma platí po dobu 6 měsíců od aktivace, poté bude služba účtována dle ceníku. Užívání nabídky lze kdykoliv ukončit.
  • Nabídka Virtuální pevná linka (Pevné telefonní číslo – přesměrování na mobil) zdarma platí 6 měsíců od aktivace, poté bude služba účtována dle ceníku. Užívání nabídky lze kdykoliv ukončit.
  • Nabídka navýšených slev na zařízení o 500 Kč platí při splnění všech stávajících podmínek pro přidělení slevy.
  • Nabídka vyšší rychlosti za cenu nižší platí pouze pro služby na hybridní opticko-koaxiální konektivitě (UPC internet) a s ohledem na limitované kapacity sítě není toto navýšení rychlosti garantováno. Po 6 měsících bude rychlost upravena na původní úroveň.
  • Nabídka Neomezený tarif za 839 Kč bez podmínky aktivace pevného internetu platí 3 měsíce. Tuto podmínku by měl zákazník splnit do konce toho období. Pokud tak neučiní, může být tento tarif převeden na tarif Business Red Super s 20 GB za cenu dle ceníku.

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí příslušné obchodní podmínky, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2,155 00 Praha 5, IČ: 25788001.

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky těchto nabídek, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz  nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Vytisknout