Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Na vaše přání jsme zpříjemnili užívání aplikace Můj Vodafone a přidali jsme pár zajímavých funkcí.

Na vaše přání jsme vylepšili design a přidali několik funkcí v aplikaci Můj Vodafone.

Přidali jsme oblíbenou vysouvací postranní lištu pro přehlednost menu, se kterou je ovládání ještě pohodlnější. Na úvodní obrazovce jsme zachovali odkazy na nejpoužívanější služby, které tak mají uživatelé rychle k dispozici.

V aplikaci si nově i nefiremní tarifní zákazníci mohou vyhledat informace o své smlouvě nebo zobrazit stav v aktuálním zúčtovacím období. Také si můžou prohlédnout historii svého Minimálního měsíčního plnění.

Součástí novinek v aplikaci Můj Vodafone je i přehledný seznam prodejen Vodafonu, který je propojen s mapami, takže si zákazník může rychle vyhledat nejbližší prodejnu na kterémkoliv místě v České republice. Zobrazí se mu navíc i informace o otevírací době, adresa nebo kontaktní údaje. Prodejny jsou v seznamu seřazené od nejbližší k současné poloze uživatele.

Aplikaci Můj Vodafone, ale i internetový přístup do Mobilní samoobsluhy, mohou zákazníci využívat zcela zdarma jak v České republice, tak i ze zahraničí. A navíc tím nepřicházejí o zakoupený objem dat.

Mějte přehled o svém účtu neustále po ruce. Podívejte se, co všechno aplikace umí, a pak si ji můžete rovnou stáhnout.