Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Tisková zpráva

 

Vodafone rozšiřuje řešení pro sledování aut a motorek

13. května 2010

Vodafone rozšiřuje nabídku služeb pro sledování a správu vozového parku v reálném čase. Kromě stávajícího partnerského řešení, určeného zejména pro větší firemní zákazníky, nově nabízí pod názvem Vodafone auto manažer vlastní on-line službu, která je vhodná jak pro nefiremní zákazníky, tak menší podnikatele a firmy. „Nová služba je ušitá na míru živnostníkům a menším podnikatelům, kteří spravují vozový park do deseti aut. Za nízkou pořizovací cenu a provozní náklady získají měřící jednotku, kterou stačí jednoduše umístit do vozu nebo na motocykl,“ říká Luboš Pech, manažer produktů pro firemní zákazníky ve Vodafone a dodává: „V přehledné on-line aplikaci si zákazníci pohodlně vyplňují knihu jízd, sledují pohyb svých firemních vozů, přehledy o služebních a soukromých jízdách a stavy najetých kilometrů.“ Hlavní výhody služby Vodafone auto manažer: Sledování vozidla on-line Zobrazení ujetých kilometrů na on-line mapě Bezplatný přístup k on-line aplikaci Jednoduchá instalace v autě, i na motocyklu Nízké pořizovací náklady Měsíční platba jen za datové přenosy, on-line aplikace zdarma Zájemci o službu Vodafone auto manažer si mohou webovou aplikaci vyzkoušet na http://automanazer.

Vodafone rozšiřuje nabídku služeb pro sledování a správu vozového parku v reálném čase. Kromě stávajícího partnerského řešení, určeného zejména pro větší firemní zákazníky, nově nabízí pod názvem Vodafone auto manažer vlastní on-line službu, která je vhodná jak pro nefiremní zákazníky, tak menší podnikatele a firmy.

„Nová služba je ušitá na míru živnostníkům a menším podnikatelům, kteří spravují vozový park do deseti aut. Za nízkou pořizovací cenu a provozní náklady získají měřící jednotku, kterou stačí jednoduše umístit do vozu nebo na motocykl,“ říká Luboš Pech, manažer produktů pro firemní zákazníky ve Vodafone a dodává: „V přehledné on-line aplikaci si zákazníci pohodlně vyplňují knihu jízd, sledují pohyb svých firemních vozů, přehledy o služebních a soukromých jízdách a stavy najetých kilometrů.“

Hlavní výhody služby Vodafone auto manažer:

  • Sledování vozidla on-line
  • Zobrazení ujetých kilometrů na on-line mapě
  • Bezplatný přístup k on-line aplikaci
  • Jednoduchá instalace v autě, i na motocyklu
  • Nízké pořizovací náklady
  • Měsíční platba jen za datové přenosy, on-line aplikace zdarma

Zájemci o službu Vodafone auto manažer si mohou webovou aplikaci vyzkoušet na http://automanazer.vodafone.cz

Služba Vodafone auto manažer

Cena
Zařízení (měřící jednotka): 4 977 Kč
4 147,50 Kč
Měsíční paušál za hlasový tarif pro zákazníky bez písemné smlouvy (Tarif na míru) 0 Kč
Měsíční paušál za hlasový tarif pro zákazníky s písemnou smlouvou (tarif Odepiš) 12 Kč
10 Kč
Měsíční paušál za datový provoz (Internet v mobilu) 177 Kč
147,50 Kč
SMS dle vašeho tarifu

Ceny včetně / bez 20% DPH


Dodavatelem měřící jednotky pro službu Vodafone auto manažer je společnost Jablotron Alarms.

Sledování a zabezpečení vozidel pro větší firemní klientelu zajišťuje Vodafone prostřednictvím partnerských řešení více než tři roky. V současnosti spolupracuje s partnery ECS Invention a Eurosat CS.

O Vodafone Czech Republic

Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice v současnosti poskytuje služby pro více než tři miliony zákazníků. Od roku 2007 poskytuje společnost pod názvem Vodafone OneNet komplexní telekomunikační služby (hlasové i datové služby v pevné a mobilní síti) firemním zákazníkům jak ze soukromého, tak veřejného sektoru.