Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Certifikáty a ISO politika

Společnost Vodafone Czech Republic a.s. je součástí Vodafone Group Plc, která je předním mobilním operátorem na světě poskytující telekomunikační služby...

Certifikáty a ISO politika

Naším cílem je poskytovat služby ve vysoké kvalitě vedoucí ke spokojenosti zákazníků, při současném závazku podnikat v souladu s principy společenské odpovědnosti..

Uvědomujeme si, jak důležitá je spokojenost zákazníků s kvalitou poskytovaných služeb a zároveň šetrný přístup k přírodě a další aspekty společenské odpovědnosti. A protože toto ctíme, rozhodli jsme se vybudovat svůj integrovaný systém řízení kvality, bezpečnosti informací, životního prostředí a společenské odpovědnosti podle norem ISO a relevantních národních programů.

Certifikace ISO

Vodafone je držitelem mezinárodně uznávaných certifikátů řízení kvality, životního prostředí a bezpečnosti informací. Certifikáty ISO 9001 a ISO 14001 získala společnost v červnu roku 2010. Od roku 2013 máme také certifikát ISO 27001, který jsme v roce 2020 rozšířili o pokyny ISO 27017 a 27018 (cloudová řešení). V roce 2021 jsme získali certifikát ISO 50001.

Získání certifikátu je formálním potvrzením skutečnosti, že neustále dbáme na zvyšování spokojenosti našich zákazníků. Současně stále zlepšujeme efektivitu našich interních procesů, které mají vliv na produkty a služby pro naše firemní zákazníky jak ze státního, tak soukromého sektoru. Certifikát ISO 9001 je platný pro Vodafone Business Unit a Vodafone BusinessTechnology Support.

Dlouhodobě se snažíme minimalizovat dopady našeho podnikání na životní prostředí. Důkazem těchto aktivit je, že dlouhodobě držíme další mezinárodně uznávaný certifikát. Certifikát ISO 14001 je platný pro celou společnost Vodafone Czech Republic a.s.

V rámci poskytování našich služeb dbáme na ochranu informací a dat našich zákazníků, smluvních partnerů a zaměstnanců. Dodržujeme zásady důvěrnosti, dostupnosti a integrity informací. Certifikát ISO 27001 je platný pro celou společnost Vodafone Czech Republic a.s.

Energetická hospodárnost našeho provozu je pro nás velmi důležitá. Vzhledem k tomu že téměř 90 % provozní spotřeby naší společnosti jde na vrub provozu technologií, rozhodli jsme se pro certifikaci systému energetické hospodárnosti. Certifikace platí pro naše největší provozní budovy a datová centra (Praha Stodůlky, Jažlovice, Středokluky, Brno a Chrudim).

 

Certifikace CSR

Vodafone získal certifikát shody systému managementu společenské odpovědnosti na dle ČSN 01 0391. Certifikát je platný pro celou společnost Vodafone Czech Republic a.s.

 

Osvědčení podnikatele vydané NBÚ – stupeň utajení Důvěrné

Společnost VF získala od Národního bezpečnostního úřadu Osvědčení podnikatele umožňující přístup k utajované informaci nejvýše stupně utajení Důvěrné dle zákona 412/2005 Sb. o ochraně utajovaných skutečností a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů.

Ve společnosti byla realizována opatření personální bezpečnosti tak, aby se naši zaměstnanci mohli seznamovat s utajovanými informacemi do stupně utajení Důvěrné.
Držitelem osvědčení NBÚ na stupeň DŮVĚRNÉ je společnost od roku 2011.

Chcete o Vodafonu vědět víc?

O našich certifikátech už máte informací dost, co takhle dozvědět se něco o společném podnikání?

Více informací