Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Sleva na zařízení 2 000 až 4 000 Kč pro firemní zákazníky při pořízení nové SIM karty s tarifem z řady Red LTE

 1. Nabídka „Sleva na zařízení 2 000 až 4 000 Kč pro firemní zákazníky při pořízení nové SIM karty s tarifem z řady Red LTE“ dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu a Podmínek služby Vodafone Splátky  (dále jen Nabídka) je určena všem novým i stávajícím zákazníkům Vodafone, kteří splňují podmínky uvedené níže.
 2. Nabídku mohou využít pouze firemní zákazníci Vodafonu. Tato nabídka neplatí pro zákazníky OneNet a zákazníky s rámcovou smlouvou.
 3. Sleva se vztahuje pouze na zařízení podporující LTE. Tuto nabídku může získat zákazník i při pořízení na splátky.
 4. Jeden slevový kupon („HW kupon“) lze použít pouze na jedno zařízení k nové SIM kartě s tarifem z řady Red LTE. (Příklad: Akvizice jednoho tarifu Business RED LTE premium = sleva na jedno zařízení 4 000 Kč vč. DPH.)
 5. Slevový kupon se může použít na všechny telefony podporující LTE v aktuální nabídce Vodafonu.
 6. Výše slevy je podmíněna pořízením nové SIM karty s tarifem Business Red LTE (sleva 2 000 Kč), Business Red LTE super (sleva 3 000 Kč) nebo Business Red LTE premium (sleva 4 000 Kč) a současném zakoupení zařízení dle bodu 3.

   

  Název tarifu a kód v sieblu

  Sleva na zařízení

  Slevový kupon na zařízení

  Business Red LTE PRFB0110

  2 000 Kč vč. DPH

  HW-2000CZK

  Business Red LTE super PRFB0111

  3 000 Kč vč. DPH

  HW-3000CZK

  Business Red LTE premium PRFB0112

  4 000 Kč vč. DPH

  HW-4000CZK

   

 7. Minimální cena zařízení je 1 Kč s DPH po uplatnění slevy.
 8. Uvedené slevy jsou vždy včetně DPH.
 9. Slevu je možné uplatnit při nákupu s využitím všech prodejních kanálů.
 10. Nárok na slevu vzniká pouze při uzavření nové smlouvy o poskytování zvýhodněných podmínek se závazkem k Minimálnímu měsíčnímu plnění se zvýhodněním.
 11. Slevu může zákazník získat jen na telefonním čísle, ohledně kterého byla uzavřena smlouva se závazkem Minimálního měsíčního plnění na dobu 24 měsíců.
  Slevu nelze uplatnit při koupi telefonu s předplacenou kartou ani při koupi telefonu bez závazku Minimálního měsíčního plnění (MSL).
 12. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, Podmínky služby Vodafone splátky a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 13. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 14. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této Nabídky, s účinností ode dne oznámení nebo zveřejnění aktuálního znění na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 15. Tato nabídka je platná od 15. 11. 2016 do 31. 12. 2016. 

Vytisknout