Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Sleva na telefony k tarifu #jetovtobě

 1. Od 23.8.2017 je možné slevu na telefon využít pouze v eShopu.
 2. Nabídka „Sleva na telefony k tarifu #jetovtobě dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu a Podmínek služby Vodafone Splátky (dále jen Nabídka) je určena novým a i stávajícím zákazníkům Vodafone.
 3. Nabídku je možné uplatnit dle pravidel uvedených v tabulce níže: 
  Typ zákazníka Sleva je platná k tarifu Výše slevy Zařízení, na která lze slevu uplatni
  Nefiremní #jetovtobě 1 000 Kč

  Vodafone Smart turbo 7
  Vodafone Smart prime 7
  Vodafone Smart ultra 7
  Vodafone Smart platinum 7
  Vodafone Smart prima 7 bílá
  Nebo nabídka LTE telefonů

  Nefiremní #jetovtobě Pouze v eShopu 1500 Kč Vodafone Smart turbo 7
  Vodafone Smart prime 7
  Vodafone Smart Prime 7 bílá
  Vodafone Smart ultra 7
  Vodafone Smart platinum 7
 4. Nárok na slevu vzniká pouze při uzavření smlouvy na 24 měsíců se závazkem Minimálního měsíčního plnění se zvýhodněním a jen při současném pořízení zařízení na splátky (dle Podmínek služby Vodafone splátky) nebo za standardní cenu dle níže uvedených podmínek.
 5. Nabídku je možné získat pouze při pořízení tarifu #jetovtobě s minimálním měsíčním plněním 490Kč.  Nabídku může zákazník získat jen k telefonnímu číslu, ke kterému byla uzavřena smlouva se závazkem Minimálního měsíčního plnění na dobu 24 měsíců, 
 6. Nabídku je možné využít maximálně jednou za 24 měsíců.
 7. Při ukončení smlouvy před jejím uplynutím zaniká zákazníkovi nárok na poskytnutou slevu, společnost Vodafone oprávněna doúčtovat poskytnutou slevu v plné výši.
 8. Sleva neplatí při koupi telefonu s předplacenou kartou nebo při koupi telefonu bez závazku Minimálního měsíčního plnění.
 9. Tato nabídka neplatí pro zákazníky OneNet a nelze ji uplatnit u SIM karet zařazených pod písemnou smlouvu (s výjimkou smlouvy uzavřené dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu).
 10. Vodafone je v odůvodněných případech oprávněn požadovat zvýšenou jistinu ve výši až 10 000 Kč.
 11. Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH.
 12. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, Podmínky služby Vodafone splátky a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 13. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 14. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení nebo zveřejnění aktuálního znění na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 15. Tato nabídka je platná od 20.4.2017

Vytisknout