Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Sleva na 4G LTE telefony a tablety k tarifu Red+/Business Red+ platné do 20. 8. 2017

 1. Nabídka „Sleva na 4G LTE telefony a tablety k tarifu Red+/Business Red+“ dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu a Podmínek služby Vodafone Splátky  (dále jen Nabídka) je určena novým a i stávajícím zákazníkům Vodafone.
 2. Nabídku je možné uplatnit dle pravidel uvedených v tabulce níže:

  Typ zákazníka

  Sleva je platná k tarifu

  Výše slevy

  Zařízení, na která lze slevu uplatnit

  Nefiremní

  Red+

  1 000 Kč

  Vodafone Smart turbo 7

  Vodafone Smart prime 7

  Vodafone Smart ultra 7

  Vodafone Smart platinum 7

  Vodafone Tab speed 6

  Vodafone Tab prime 7

  Firemní

  Business Red+

  3 000 Kč

  všechny 4G LTE telefony a tablety z nabídky Vodafonu

 3. Nárok na slevu vzniká pouze při uzavření nebo prodloužení smlouvy o poskytování zvýhodněných podmínek (dále jen „smlouvy“) na 24 měsíců se závazkem Minimálního měsíčního plnění se zvýhodněním a jen při současném pořízení zařízení na splátky (dle Podmínek služby Vodafone splátky) nebo za standardní cenu dle níže uvedených podmínek.
 4. Nabídku je možné získat pouze při pořízení tarifů Red+ s Minimálním měsíčním plnění 1 490 Kč nebo Business Red+ s Minimálním měsíčním plněním 1 790 Kč.
 5. Nabídku může zákazník získat jen k telefonnímu číslu, ke kterému byla uzavřena smlouva se závazkem Minimálního měsíčního plnění na dobu 24 měsíců, a zároveň je vedeno jako Red+, správce skupiny nebo Business Red+, správce skupiny.
 6. Nabídku je možné využít maximálně jednou za 24 měsíců.
 7. Při ukončení smlouvy před jejím uplynutím zaniká zákazníkovi nárok na poskytnutou slevu, společnost Vodafone oprávněna doúčtovat poskytnutou slevu v plné výši.
 8. Sleva neplatí při koupi telefonu s předplacenou kartou nebo při koupi telefonu bez závazku Minimálního měsíčního plnění.
 9. Tato nabídka neplatí pro zákazníky OneNet a nelze ji uplatnit u SIM karet zařazených pod písemnou smlouvu (s výjimkou smlouvy uzavřené dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu).
 10. Vodafone je v odůvodněných případech oprávněn požadovat zvýšenou jistinu ve výši až 10 000 Kč.
 11. Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH.
 12. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, Podmínky služby Vodafone splátky a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 13. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 14. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení nebo zveřejnění aktuálního znění na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 15.  Tato nabídka je platná od 1. 10. 2016.

Vytisknout