Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Propagační akce Backup+ a Dropbox – Obchodní podmínky

 1. Pokud používáte Backup+, může vám vzniknout nárok na 25 GB dodatečného úložného prostoru k novému účtu Dropbox, a to na dobu 12 měsíců bez jakéhokoliv dodatečného poplatku, ovšem pouze pokud:

  a)      vytvoříte nový účet Dropbox během registrace v aplikaci Backup+;

  b)      propojíte svůj účet Backup+ s nově vytvořeným účtem Dropbox; a

  c)       po propojení svého účtu Dropbox s aplikací Backup+ splníte alespoň pět ze sedmi kroků procesu Začínáme se službou Dropbox (pro více informací jděte na https://www.dropbox.com/gs), (“Propagační akce”).

 2. Tato propagační akce je platná od 15. 6. 2015 do 31. 10. 2015 a po tomto datu již nebude k dispozici.
 3. Pokud vám vznikne nárok podle podmínek propagační akce, vaše 12měsíční období začne v den, kdy splníte pátý krok procesu Začínáme se službou Dropbox. Pokud kdykoliv během tohoto 12měsíčního období zrušíte svou smlouvu s Vodafonem, nebudete mít nadále nárok na dodatečných 25 GB úložného prostoru ve službě Dropbox. Pokud chcete získat dodatečný úložný prostor, můžete si kdykoliv po přihlášení do svého on-line účtu Dropbox zaplatit upgrade na Dropbox Pro.
 4. Jakmile dokončíte registrační proces a vytvoříte si účet Dropbox, stanete se zákazníkem Dropbox, Inc. Vaše používání služby Dropbox podléhá obchodním podmínkám a zásadám ochrany údajů Dropbox, které jsou dostupné na http://www.dropbox.com/terms a https://www.dropbox.com/privacy.
 5. Vaše používání aplikace Backup+ se řídí Obchodními podmínkami dostupnými na www.vodafone.cz. a zásadám ochrany údajů Vodafone, které jsou dostupné na http://www.vodafone.cz/o-vodafonu/ke-stazeni/osobni-a-firemni/ochrana-osobnich-udaju/prohlaseni-o-ochrane-osobnich-udaju/ .
 6. Tyto podmínky a vaše používání Backup+ se budou řídit zákony Anglie a Walesu. Veškeré spory budou rozhodovat soudy Anglie a Walesu s výhradou nějakého platného zákona, podle něhož připadne vám jako spotřebiteli jiná jurisdikce.

Vytisknout