Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Pravidla marketingové akce „Tablet na rok v síti“

 1. Společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČO 25788001 (dále jen „Vodafone“), pořádá tuto marketingovou akci (dále jen „Akce“), jejíž postup a podmínky upravují tato pravidla (dále jen „Pravidla“).
 2. Akce probíhá od 13.11.2014 do 31.1.2015. Akce se mohou zúčastnit všechny fyzické osoby starší 18ti let.
 3. V rámci akce se bude prodávat set obsahující: Tablet Alcatel One Touch Pop 7“ s předplacenou karta pro partu, která obsahuje roční datový tarif, který uživateli poskytuje 1GB objemu dat, každý měsíc po celý rok za akční cenu 3477,- s DPH.
 4. Nabídku lze získat v internetovém obchodu společnosti Vodafone a dále na vybraných obchodech společnosti Vodafone.
 5. Nabídka je dostupná na následujících prodejnách společnosti Vodafone: Václavské náměstí, Národní třída, Palladium, OC Nový Smíchov, Černý Most – CCM, Jugoslávská, Centrum Chodov, Brno – Galerie Vaňkovka, Brno – Masarykova, NC Palác Flóra, NC Eden, Tesco Letňany, AFI Paláce Pardubice, Plzeň, Brno – Olympia.
 6. Datový balíček je aktivní od aktivace SIM karty na 12 měsíců.
 7. Účastník bere na vědomí, že při změně datového tarifu, ztrácí nárok na tuto akční nabídku.
 8. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 9. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
 10. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této Nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 11. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1.1.2015 a nahrazují podmínky ze dne 13.11.2014.

Vytisknout