Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky získání služby Zvětšení datového balíčku zdarma v eShopu

  1. Nabídku „Zvětšení datového balíčku na 2 roky zdarma“ může využít nefiremní nebo firemní zákazník (neplatí pro zákazníky Onenet a zákazníky s rámcovou smlouvou), který navštíví webové stránky Vodafone eShop, prostřednictvím kterých si v období do 30 .9 .2016 koupí jeden s vybraných tarifů zároveň s LTE zařízením (telefonem, tabletem nebo modemem).
  2. Nabídka platí pro nové i stávající zákazníky s nákupem nové SIM a pro stávající zákazníky Vodafonu ke stávající SIM, kteří si na této SIM jeden z vybraných tarifů zároveň s nákupem zařízení aktivují, a tím na tomto čísle uzavřou novou smlouvu nebo prodlouží tu stávající na dva roky od zpracování objednávky.
  3. Při prodlužování smlouvy je možné nabídku využít jen v případě, že zákazníkovi do jejího konce zbývá méně než 10 měsíců.
  4. Při splnění podmínek této nabídky získá zákazník Zvětšení datového balíčku na 2 roky každý měsíc o 250 MB při nákupu tarifů Smart 100 a Smart 250 a 1 GB na 2 roky každý měsíc při nákupu tarifů Red LTE, Red LTE Super, Red LTE Premium, Tarif 26, Mobilní připojení 4 GB a Mobilní připojení 10 GB.
  5. Zákazník o nabídku nenávratně přichází v případě, že si po aktivaci nabídky změní tarif, případně službu Zvětšení datového balíčku deaktivuje.
  6. Nabídku získá zákazník pouze při koupi tarifu zároveň se zařízením prostřednictvím stránky Vodafone eShop.
  7. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, Podmínky služby Vodafone splátky, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  8. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
  9. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  10. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 28.4. 2015. Tyto podmínky byly zveřejněny 28.4.2015.

Vytisknout